Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
03-03-2011, 11:53
Viking
Gość
 
Domyślnie XX szuka się.


V-tkacy,

Jako Ĺźe, czas na zmiany, czas na zmiany)
Może Ktoś zna,poleci przyzwoitego XX??
W okolicach 11-13 kPLN.? fajnie Ĺźeby niedaleko stolnicy,ale jak pewniak
to można się przejechać i dalej.

Jednocześnie chciałbym sprzedać swoją zabytkową VFR,t oznaczy nie
chciałbym ale jak Ktoś się uprze to sprzedam ale to temat na inny
wątek.

Pozdrawiam
Tomek
Biały VFRanek


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Policja szuka sponsora - Arek (G) wrote: > W dniu 2010-09-21 11:15, Cavallino pisze: > >> Użytkownik "J.F." <jfox_xnospamx@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości >>... Forum samochodowe
Szuka sie motocykla. - Witam. Dla mlodego kierowcy. Typ moto to naked lub (brrr) sport/turystyk. Kasa to max do 5kzl. Wstepne typy to bandit 400,600,xj600,cb500 i... Forum motocyklistów
[CHEŁM] Nie szuka ktoś oszustów / złodziei ? - http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/dla-9-tys-rzucil-sie-na-maske,1302966,415 Pzdr JKK Forum samochodowe
[Waw - Jelonki] Garazu sie szuka - Bandziorno Niestety, się mi miejscówka kończy i znów muszę sobie szukać garażu. Okolica pod tym względem wyjątkowo pustynna, ale a nóż ktoś coś... Forum motocyklistów
[KRK] szuka sie - Zna ktos moze kierownika/ce (plec ciezka do ustalenia, bo mialo dlugie wlosy) czegos czarnego, chyba twingo, z plomieniami na boku i rej. KRA... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 20:36.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.