Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
07-03-2014, 07:14
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Przeciez tak na dobrą sprawę to i tak my sami nie będziemy rozbierać tego samochodu tylko sprzedajemy go już na części,czyli zostawiamy,jest on rozbierany każdą część wyceniamy osobno. Tow wielu przypadkach sie opłaca.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Złomowanie samochodu. - Użytkownik "Jarek Andrzejewski" <ptja.pl@gmail.com> napisał w wiadomości news:gt4mv6pjmqgoc8187olj5qqrsf1lk8mr83@4ax.com... > On Wed, 15 Jun 2011... Forum samochodowe
Złomowanie - Witam, Gdzie najlepiej wyzłomować pojazd na górnym śląsku?jak to wygląda,co można z samochodu powyciągać itp, z góry dzięki Mirosław R. Forum samochodowe
złomowanie auta a OC - Witam, Mam na imię Adam, to mój debiut na tej grupie. Poproszę o poradę w takiej kwestii. Mam peugeota 309 i muszę za niego zapłacić drugą ratę... Forum samochodowe
Złomowanie za granicą - On Mon, 24 Nov 2008 21:32:44 +0100, vpw wrote: >Użytkownik "J.F." <jfox_xnospamx@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości >>> >>>> A dalej niech sie... Forum motoryzacyjne
Złomowanie pojazdów - Użytkownik "Vlad The Ripper" <os^$_znaki_bez_shift@poczta.wp.pl> napisał w wiadomości news:gep1e1$a7t$1@inews.gazeta.pl... >>> hello, >>> ostatnio... Forum motoryzacyjne


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 01:10.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.