Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
10-05-2011, 12:21
krakauto krakauto jest off-line
Member
 
Domyślnie

Ludzie piszą o tych wycieraczkach w samych superlatywach - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Tymczasem ich cena na zakupach grupowych jest śmiesznie niska. Warto je kupować?
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Jakie wycieraczki przedniej szyby? - Jakie wycieraczki przedniej szyby kupic: płaskie czy tradycyjne? Jakie firmy polecacie? Forum samochodowe
jakie Golf 4 rocznik 2003 ma wycieraczki przednie? - Użytkownik "eska" <eska@o2.pl> napisał w wiadomości news:iapeot$egq$1@news.dialog.net.pl... > Mam pytanie do znawców czy posiadaczy golfa 4 rocznik... Forum samochodowe
jakie wycieraczki do Lanci Y 2003 ? - Użytkownik "hen" <wroclawrules@WYTNIJ.gazeta.pl> napisał w wiadomości grup dyskusyjnych:i65dge$ha3$1@inews.gazeta.pl... > znajoma poprosiła mnie o... Forum samochodowe
Jakie wycieraczki do Loganki z 2005 roku - Witam Nastał czas na wymianę wycieraczek. Ale mam dylemat. Dwukrotnie kupowałem oryginały - cena troszkę wysoka, ale nie do końca byłem zadowolony,... Forum samochodowe
Jakie wycieraczki do Passata? - Witam Pytam, bo tyle różności na rynku a cena nie zawsze idzie z funkcjonalnością i jakością? Co byście polecili? Pozdrawiam WW -... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:38.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.