Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
08-29-2012, 11:48
stinger stinger jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Winiety a opłaty na bramkach na drogach płatnych

Witam wybieram się w tym roku na wakacje do Chorwacji, planuję swoją podróż przez Czechy, Austrię, Słowenię i w związku z tym chciałem zapytać czy jeżeli będę miał wykupione winiety do każdego z tych krajów czy będę musiał uiszczać dodatkowe opłaty na drogach płatnych gdzie np. są bramki czy też nie. Jeśli winieta wystarczy to czy będą osobne bramki dla osób, które je posiadają. Kolejna kwestia jest taka, że nie wiem czy będę wykupywał winietę na Chorwację bo być może uda się ominąć autostradę, ale zastanawiałem się czy można zapłacić za przejazd konkretnym odcinkiem bez konieczności kupowania winiety?


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Karetka na bramkach autostrady - Hello J.F., Thursday, June 7, 2012, 3:59:22 PM, you wrote: >>>> Ja rozumiem że on nie wiedział jak to się robi, że nie wpadł na to że przed... Forum samochodowe
Obwodnica Wrocławia skreślona z listy płatnych dróg - Dnia Sat, 3 Sep 2011 10:59:59 +0200, Cavallino napisał(a): > Jak kogoś z tirowców nie stać na viatolla, to niech zmieni branżę. A jak kogoś nie... Forum samochodowe
Sposób na likwidację płatnych autostrad ?? - On Mon, 07 Feb 2011 09:25:48 +0100, Grzegorz wrote: >Hello J.F. !: >> Niestety, trzeba sobie powiedziec ze autostrady sa bardzo drogie w >>... Forum samochodowe
A4 opłata na bramkach za dwa auta - Witam Taki dziwne pytanie czy można na bramkach opłacić od razu za następny samochód w kolejce? Pewnie można ale czy ich praktyka na to pozwala,... Forum samochodowe
Totalna blokada wszystkich płatnych autostrad w Polsce. - http://www.rmf.fm/fakty/?id=160477 Jeśli wypali - oj będzie się działo... -- Opel Corsa C 1,8 16V GSI '02 Honda VFR 800A V-TEC '08 NIE... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:19.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.