Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
07-10-2010, 22:00
keram1958 keram1958 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie przkroczenie uprawnień policji drogowej

Witam,

często oglądam tvn turbo uwaga pirat i na materiałach filmowych z kamery samochodu policyjnego jadącego na numerach cywilnych są ukazywane wykroczenia kierowców, gdzie np. wyprzedzają na podwójnej ciągłej, a samochód policyjny popełnia to samo wykroczenie chcąc nagrać wykroczenie kierowcy jadącego przed nim. Czy to jest zgodne z prawem, skoro jest to samochód na numerach cywilnych i jadący bez "koguta"? Dzięki za wypowiedź


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
[policja] wydanie raportu z kolizji drogowej - czy jako sprawca kolizji drogowej przysluguje mi prawo do wgladu w raportu z kolizji drogowej? (w tej chwili 5 miesiecy po kolizji) chodzi glownie... Forum samochodowe
Polskie BMW zatrzymane do kontroli drogowej w Holandii - Polecam filmik: http://www.sbs6.nl/web/show/id=125661/langid=43 tak od 1 minuty zaczyna sie akacja jak zatrzymali do kontroli pelnoletnie BMW z... Forum samochodowe
Co zrobić z baranami parkującymi na kopertach bez uprawnień. - Na drogach publicznych wiadomo, ale na parkingach pod marketami straż i policja nic nie może. Ochrona zwykle olewa temat. Co można zrobić? Nie mam... Forum samochodowe
Apel do policji drogowej! - Szanowni Policjanci! To fakt, że lato się kończy. Ale najważniejszy jest dziś inny fakt - że zaczął się rok szkolny. Już dawno nie widziałem tak... Forum samochodowe
Dowód osobisty podczas kontroli drogowej. - Witam, Czy podczas kontroli drogowej trzeba mieć ze sobą dowód osobisty? A co, jeśli nie mam? A co, jeśli kontroli drogowej dokonuje Straż... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 21:44.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.