Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
04-26-2010, 22:47
GK
Gość
 
Domyślnie Kupno sprowadzonego auta (po opłatach) z komisu - co dalej?

Witam,
Planuję zakup auta - opłaconego - gotowego do rejestracji z komisu -
firmy zajmującej się sprowadzaniem aut.
Nie mam zielonego pojęcia co dalej i na co zwracać uwagę, jakie
dokumenty powinienem otrzymać (oni wystawią fakturę, która podobno
zwalnia z podatku). Jakie dalsze kroki w celu rejestracji auta:
przegląd? wydział komunikacji? Bardzo prosiłbym o wskazówki krok po kroku.
Pozdrawiam,
Grzegorz
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
kupno auta sprowadzonego (do opłat) od polskiego handlarza (w Polsce) - Witam W sieci jest sporo poradników opisujących krok po kroku procedury związane z zakupem, przywiezieniem i zarejestrowaniem auta z zagranicy... Forum samochodowe
Jakie dokumenty przy sprzedaży auta do komisu? - Witam, jakie dokumenty powinienem dostać z komisu, jeśli sprzedałem im auto za gotówkę, aby cała transakcja była legalna z punktu widzenia... Forum samochodowe
Całkowuty koszt rej. auta sprowadzonego... - Witam Interesuje mnie jakie koszty trzeba ponieść żeby zarejestrować auto za granicy, i co jest wymagane do rejestracji oraz ile czasu trwa to?... Forum samochodowe
Kupno autka z komisu zgodnie z prawem - Witam, Kupuje samochod w komisie i nie wiem jak to wygląda formalnie, tzn. ma wyglądać aby było wszystko zgodnie z prawem. Z tego co sie orientuje... Forum samochodowe
Zakup auta z komisu i prawo - Witajcie Kupiłem auto z kosmisu, samochód sprowadzony, dostałem fakturę. Auto ma zjechane opony od zewnątrz, przed zakupem oglądałem auto nie... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 07:09.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.