Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
11-02-2009, 17:11
Dars
Gość
 
Domyślnie AKUMULATOR CENTRA FUTURA

Może ktoś z Was wie jaka jest data produkcji tego akumulatora
AKUMULATOR CENTRA FUTURA 9fc11b1




pzdr
Dars


 
11-02-2009, 17:51
J_K_K
Gość
 
Domyślnie Re: AKUMULATOR CENTRA FUTURA


Użytkownik "Dars" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].pl> napisał w wiadomości
news:hcn3rl$n3r$[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].pl...
> Może ktoś z Was wie jaka jest data produkcji tego akumulatora
> AKUMULATOR CENTRA FUTURA 9fc11b1
>

Jeżeli chodzi Ci o gwarancję, to bez "papierów"
nic nie wskórasz (z pieczątką i datą sprzedaży).

A jak nie domaga, to lepiej od razu wymień na nowy.

Pzdr

JKK



Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Używany akumulator - Centra Futura czy Bosch Silver S3? - Witam ! Chcę wymienić akumulator w Nissanie Sunny 1.6 16V. Obecnie mam tam Boscha Silvera 56Ah 480A, no i w końcu przyszedł jego koniec (działał... Forum samochodowe
Centra Futura i pakiet Centra Assistance - korzystal ktos? - Witajcie, przyszedl czas na nowy akumulator. Po krotkich badaniach opinii zdecydowalem sie na Centre Future. Przewazyla wieloletnia tradycja... Forum samochodowe
Czy Centra Futura faktycznie lepsza niż Bosch Silver? - Witam wszystkich! Przed zagranicznym wyjazdem na nartki chcę sobie wymienić akumulator w swojej Marei Weekend 1.9 JTD. Obecnie mam Bosch Silver... Forum samochodowe
Centra futura czarne oczko - Witam Po powrocie z wakacji w sierpniu jeździłem autem tylko na krótkich odcinkach przez cały miesiąc tak 2 - 3 razy w tygodniu max 5 km. Auto... Forum samochodowe
Akumulator Centra Futura - opad masy? - Witam. W grudniu kupiłem akumulator Centra Futura. Wsadziłem do auta, 3 tygodnie i aku zdechł. Kupiłem ładowarkę automatyczną, naładowałem,... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:42.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.