Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
12-02-2008, 09:36
arek
Gość
 
Domyślnie Regeneracja maglownicy, gdzie w Krakowie

Witam,
Jak w temacie, gdzie w Krakowie mogę to zrobić?
Interesuje mnie zeby ktoś to zrobił kompleksowo czyli takze wymontował
i zamontował do samochodu.

pozdrawiam,
Arek
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Regeneracja maglownicy w Lublinie, u kogo? - Witam, Jak w temacie, poszukuje w Lublinie lub okolicach dobrego i sprawdzonego fachowca ktory solidnie (a nie jak wielu ze pozniej znow trzeba... Forum samochodowe
Gdzie w Krakowie na komp. diagnostyke silnika? - Witam. Mam pytanie o mozliwośc podłączenia auta do kompa, odczytanie parametrów, ew. błedów. Auto to Toyota. Znacie może takowe warsztaty z... Forum samochodowe
gdzie założyć gaz w Krakowie - Znajomy chce zagazowac swoja Mazde Protege 1.5 L (1489 cc) Z5, FI, 16-valve DOHC, 89KM (132 N.m) z automatyczna skrzynia. Gdzie to dobrze zrobić w... Forum samochodowe
Regeneracja felg gdzie? w LBN lub WAW - Witam! Gdzie w Lublinie lub Warszawie (ostatecznie) wypiaskuje i proszkowo pomaluje aluminiowe felgi? Za odpowiedzi dziękuję! Pozdrawiam Piotr... Forum samochodowe
[WRC] Gdzie regeneracja wiązek ogrzewania szyby - Gdzie we Wrocku można zregenerować wiązki ogrzewania tylnej szyby. Z ok 7 wiązek grzeje mi tylko jedna a nie chcę wymieniać całej tylnej szyby.... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:39.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.