Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
02-16-2009, 08:12
=== igoR ===
Gość
 
Domyślnie warto? co się sypie w Mitsubishi Pajero 3.2 DID 2003 170kkm

Witam.

Wymyśliłem sobie grubasa, namierzyłem pasujący mi pod względem wyposażenia
egzemplarz, ale nadal się waham. Nie miałem bliżej doczynienia z grubasami, a
to rocznik 2003. Warto kupić za około 60kzł? Pełne wyposażenie, 7-osób. Będę
siedział w serwisach?
Proszę o wypowiedzi użytkowników, oni najlepiej wiedzą

pzdr!

--
igoR
P307SW 2.0HDi

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Mitshubishi Pajero vs? - Witam, chce zmienic auto i wybor padl na SUV/Terenowke - najlepiej rocznik 2007 (finanse), zastanawiam sie nad Mitshubishi Pajero 3.2 DiD - nigdy... Forum samochodowe
Mitsubishi Pajero Piner - Czesc! Czy moze ktos mi powiedziec jaka jest wysokosc przestrzni ladunkowe w Mitsubishi Pajero Piner oraz na jakim poziomie ma podloge bagaznika?... Forum samochodowe
[PAJERO] Jakie opinie o silniku GDI? - Siemanko, czy wśród grupowiczów znajdę użytkownika silnika 3500 ccm GDI, stosowanym w Pajero III gen.? Gdzie ew. można znaleźć jakieś aktywne forum... Forum samochodowe
Stilo JTD rocznik 2003-2005 - warto? - Jak się sprawuje to auto? Czy auto jest awaryjne, czy nadaje się do jazdy na trasach ( prędkości 130-160 km/h) - czy nie jest wtedy za głośno i ile... Forum samochodowe
Prosze o opinie o nowym Pajero diesel 3,2 - Czy silnik w tym samochodzie nie jest za slaby? Jak ewentualnie wyglada zuzycie paliwa w wersji benzynowej? Bede wdzieczny za wszelkie opinie o tym... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 09:03.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.