Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
07-11-2012, 20:03
Heinz Kalter
Gość
 
Domyślnie Re: Car-Spa Warszawa Reguły

.. Koszt ponad 1000 zł. PIENIĄDZE
> WYRZUCONE W BŁOTO. >



Dziś przeczytałem, że maja szanszę na Szarfę Szarej Strefy!!!

 
10-02-2012, 13:29
Dariusz Dariusz jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Szanowni Państwo.
Z firmą CAR SPA w Regułach miałem okazję współpracować. Zleciłem im prace nad moim BMW i jestem zawiedziony, ale po kolei. Po pierwsze przyjechałem tam zupełnie zielony w branży kosmetyki samochodowej i liczyłem na dobrą radę specjalistów, a zostałem bezczelnie naciągnięty i czuję się oszukany ponieważ obietnice o wyglądzie mojego samochodu nie zostały dotrzymane. Ponadto, dodatkowwo musiałem ponosić koszty własnego czasu i dojazdu na kolejne poprawki, które nieudolnie pracownicy Car Spa próbowali wykonać. Jednak po pewnym czasie, dałem sobie spokój z grupą naciągaczy szczycących się ładnym wyglądem lokalu. W dalszych elementach biznesu, jest doskonała manipulacja klientem, bez szczerego doradztwa ze strony pracowników. Dodam, że jestem osobą która szczególnie dba o wygląd auta i widziałem jak mogą wyglądać samochody ( z pewnością nie zrobione przez CAR SPA ).

Do firmy trafiłem z internetu, chociaż kolega polecał mi inną firmę w której osobiście robił swoje auto. Wyglądało świetnie. Po oględzinach mojego BMW w Car SPA zdecydowałem się na usługę. Przyznam że chłopaki zrobili na mnie wrażenie. Umówiliśmy się na 1800zł i samochód miał wyglądać bardzo dobrze. W momęcie kiedy przyjechałem po odbiór auta okazało się, ze z 1800zł zrobiło się 2700zł, gdyż doszły dodatkowe rzeczy, o których nie zostałem poinformowany. Ponadto jak poprosiłem o FAKTURĘ okazało się że muszę dopłacić 23% VAT. Generalnie auto było mi przedstawione w ich specialnym oświetleniu, w którym wyglądało dobrze. Zostałem zapewniony, że wszystko zostało zrobione ze szczególną STARANNOŚCIĄ na najlepszych kosmetykach i zajęło to 3 dni pracy. Zgodziłem się. Odebrałem auto i pojechałem do domu i tu uwaga następnego dnia rano obejrzałem w pełnym słońcu samochód i się zdenerwowałem. Dolne elementy pojazdu zostały niedopolerowane, pod klamkami było pełno rys, w niektórych zakamarkach zaschnięta pasta jak w autach po takim tanim zabiegu w komisie u P. Henia. Ogólnie się wsciekłem, zostałem zaproszony na przyjazd do poprawy, bo przecież jak ktoś pracuje nad samochodem przez kilka dni to można coś pominąć. Zdecydowałem się na poprawkę i znowu pojechałem do Warszawy tracąc czas i pieniądze na paliwo. Niestety, ale poprawka ekipiy z Car Spa znowu nie wyszła i nadal nie byłem zadowolony. W miedzy czasie przyjechał klient z Land Cruiserem na poprawkę wnętrza, co od razu dało mi do myślenia. Generalnie podsumowując, bo pewnie wielu osobą nie chce się czytać, mój kolega zrobił podobną usługę w innej firmie w Warszawie, gdzie samochód wygląda bardzo ładnie pomimo iż minęło sporo czasu, od takiego zabiegu. Ja zostałem wyśmiany, naciągnięty i oszukany. Dodatkowo próbowano mnie wyrolować na cenie usługi i na podatku VAT, Ich poprawki nie przyniosły oczekiwanego efektu, a ja pojechałem po radę do innej firmy gdzie w pół dnia poprawiono mi rzeczy, które dla CAR SPA zostały uznane za TECHNICZNIE NIE MOŻLIWE, a jednak dla innych całkowicie bezproblemowe.
Mam nadzieję, że ta opinia komuś pomoże. Ja osobiście Car SPA dziękuję za współpracę, znalazłem inna firmę która jest rzetelna, uczciwa i tańsza.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Wrocław - Warszawa (a w zasadzie Kluczbork - Warszawa) jaka trasa? - Użytkownik "Lukasz" napisał w wiadomości grup W dniu 2011-12-22 22:52, J.F. pisze: > No to ciekaw jestem czy dobrze zrobiles. 5h ... gierkowa w... Forum samochodowe
Re: Gadżety - Warszawa (?) - Użytkownik "xD" <xdemon@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości news:hebopc$5qd$1@news.onet.pl... > Witam > czy ktoś z Was wie, gdzie można kupić... Forum samochodowe
Łódź <-> Warszawa - Witam, w archiwum coś tam znalazłem, ale już dość nieaktualne może być. Jutro się wybieram w godzinach popołudniowych 16-17 i chciałem Was spytać... Forum samochodowe
Warszawa - Warszawiacy .. zalapaliscie sie http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news/uwaga-duza-akcja-policji,1266725 J. Forum samochodowe
Re: Promotor Warszawa - On 2008-10-22, Janusz A. Urbanowicz <alex@bofh.org.pl> wrote: > przypadek <przypadek@gazeta.pl> writes: > >> Minus - niektórzy instruktorzy (nie... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 03:06.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.