Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-03-2011, 08:16
Tomka47 Tomka47 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie badanie kierowców- mgr

Witajcie!
Jestem studentką V roku PSYCHOLOGII. Przygotowuję pracę magisterską, w której postanowiłam zająć się psychologią transportu, a przede wszystkim psychologicznymi wyznacznikami łamania przepisów ruchu drogowego wśród kierowców.

W związku z tym, proszę osoby, które są kierowcami lub posiadają prawo jazdy o wypełnienie poniższej ankiety:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

ANKIETA JEST ANONIMOWA A JEJ WYPEŁNIENIE ZAJMUJE OK 15 MIN.
Z góry dziękuję za wypełnienie kwestionariusza. Każda odpowiedź będzie dla mnie i nauki bardzo cenna.

pozdrawiam serdecznie,
Ola Sadowska


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Pytanie o badanie techniczne - Użytkownik "Kenjiro" <kenjiro@satoris.pl> napisał w wiadomości news:ij9dup$p7n$1@sunflower.man.poznan.pl... > >> Nie przepraszaj, tylko dawaj... Forum samochodowe
Badanie techniczne przegapione - Cześć. Jaka jest procedura w przypadku gdy przegapiłem badanie techniczne, a jednocześnie skończyły mi się miejsca na wpisy w DR. Najpierw... Forum samochodowe
Pierwsze badanie techniczne Wwa - Cześć Sprowadziłem przesliczna Yamahe MT-03 z UK i poki co nie chciałbym kupowac nowego reflektora - koszt > 500zl. Może ktoś ma zaprzyjaźnioną... Forum motocyklistów
skierowanie na badanie - witam mam taki problem: policja złapała mojego znajomego jak jechał na rowerze po pijaku. dostal mandat itp. i po paru dniach przyszlo mu... Forum samochodowe
zbieznosc kół - badanie - Pamietam jak kiedys jezdzilem ustawiac zbieznosc kół (lub na kontrole) - to zawsze zakladane byly na kola urzadzenia z lampkami, jakies tasmy... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:19.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.