Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
02-09-2010, 15:54
Drucik Drucik jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie winiety - slowacja

Witam ,

jutro musze jechac na Slowacje do Trenczyna. Bede jechal samochodem do 3,5 t , autostrada i moje pytanie to : czy potrzebna mi bedzie winieta ??


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
benzyna/LPG - Slowacja - Czesc, po ile jest na Slowacji etylina 95 /LPG? BTW: Czy to w Slowacji nie wolno wozic nic "przyklejone" na przedniej szybie??? -... Forum samochodowe
winiety au, sk - czy austriacy lub slowacy maja winiety na osobowe z terminami do tygodnia ? ile takie winiety dniowe, n-dniowe lub tygodniowe kosztuja eur ? Forum samochodowe
czechy, slowacja, - winiety - Witam, szukam w necie dokładnych map czech i słowacji, na których zaznaczono drogi na których obowiazuję winiety. Mógłby mi ktoś pomóc, bo... Forum samochodowe
Winiety w Czechach - Witam! O ile dobrze wygóglałem, najtańsza (7-dniowa) winieta w Czechach kosztuje 220 koron. Pytanie: czy na stacjach paliw (gdzie ponoć można ja... Forum samochodowe
Slowacja - drogowe oplaty ? - Hej. Ja wiem ze temat byl walkowany. Ale na google jak wpisalem drogi slowacja to wyskakuja strony onetu ktore sa hmm z deka nieaktualne. ... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:37.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.