Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
02-20-2015, 12:25
Agnezzb Agnezzb jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Już tak nie generalizujcie, bo w takim przypadku można powiedzieć, że młodzi są kierowcami bez głowy. W każdej kategorii wiekowej znajdziemy ludzi, którzy nie potrafią jeździć oraz takich, którzy jeżdżą bardzo dobrze. Ludzie w podeszłym wieku powinni robić regularne badania i np posiadać prawo jazdy o ważności jednego roku. Jeśli lekarz nie miałby przeciwwskazań, to taki kierowca mógłby dalej korzystać z samochodu.
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Najwygodniejsza pozycja za kierownicą - begin Kuba \(aka cita\) > Sprzedam motocyklowe tekstylne sakwy Moto Detail 12-22L MoĹźna w nich wozić śmieci? Albo dwa ogony? --... Forum samochodowe
Telepie kierownicą przy 120-130 - Od jakiegos czasu strasznie trzesie mi kierownica, jak ja puszcze podczas jazdy to lata w ta i w ta jak sprezyna. Objawy sa takie: - przed... Forum samochodowe
Re: Faceci za kierownicą - "JanKo" <bez@maila.tu> wrote in message news:gq4s7h$qa9$1@inews.gazeta.pl... > Zabawne filmiki > http://www.youtube.com/watch?v=IbMQnYF_5Vo A... Forum samochodowe
Baran za kierownicą - No po prostu urzekla mnie Twoja historia. Teraz co 3 post jest o tym jakich kto widzial oslow. Idzcie z tym na pregierz. Forum motoryzacyjne
Baran za kierownicą - Jadę sobie dk. Spokojnie dotrzymuję tempa ciężarĂłwce i kilku osobĂłwkom za nią, wszystko ładnie pięknie. Za mną pojawia się jakiś stary... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 09:01.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.