Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
10-17-2012, 12:40
tomasz1971-24 tomasz1971-24 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie spryskiwacze szyby nie działają hyundai accent

Witam przestały dziać spryskiwacze przedniej szyby (hyundai accent 1995r) po przyciągnięciu przełącznika od wycieraczek jest głucha cisza (gdy było wszystko ok to było słychać pompkę) a wycieraczki włączają się (dwa razy). Proszę mi podpowiedzieć jak się wymienia taką pompkę lub cały zbiorniczek? Pozdrawiam
 
11-01-2012, 07:12
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Używaną pompę możesz kupić na Allegro za kilka złotych. W aucie montowana jest pod maską, blisko przedniej szyby. Wymiana jest banalna - dwa wężyki, 8 śrub i zasilanie


_________________________
Opony - jaki [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]?


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Hyundai Accent (1996) - koszta - Przymierzam się do zakupu Hyundai'a Accenta z '96 r. Staram się rozeznać jak to jest z różnymi kosztami a w szczególności wymianą rozrządu, olejów,... Forum samochodowe
Honda - spryskiwacze szyby przedniej - Sorry za głupie pytanie. Ale jak dokładnie powinny działać spryskiwacze szyby przedniej w Hondzie. Chodzi mi konkretnie jaki czas upływa od momentu... Forum samochodowe
Huindai Accent vs. i20/i30 - Witam, Jakie są praktyczne, istotne różnice między Accentem a modelami i20/i30 (Accent to w zasadzie ten sam segment co i20, ale nieważne),... Forum samochodowe
Accent Problemy... - Witam Kolegów. Mam Accenta 1,3 2000 rok prod - VERNA z LPG BRC Sequent 24. Przez 2 miesiace od kad mam auto na gazie wszystko bylo ok - okres... Forum samochodowe
Hyundai Accent 1,3 2000 rok Bęzyna + GAZ - Witajcie. Dotychczas moje autko zachowywalo sie dobrze. Do momentu az wyjechalem sobie na sylwestra w gory. 1 nocy bylo -23 stopnie. Rano auto... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 19:07.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.