Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-21-2010, 18:41
magula magula jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie zawieszenie

Witam!
Chciałabym się dowiedzieć, czy sprężyny w fordzie escorcie należy wymieniać parami, tzn. przód, tył? Bo zdania są podzielone, a mam pękniętą, a właściwie całkowicie połamaną lewą z przodu i pękniętą lewą z tyłu. Więc nie wiem, czy konieczna jest wymiana 4 sprężyn. Czy amortyzatory też w takiej sytuacji są do wymiany?
Pozdrawiam


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
zawieszenie OC ? - Posiadam samochód, prawie pełnoletni którego ze względu na koszty użytkowania, wiek itd..... nie będę użytkował przez zimę, czy istnieje możliwość... Forum samochodowe
zawieszenie w golfie - jakie jest zawieszenie z tyłu w najnowszym golfie? belka skrętna czy coś innego? Forum samochodowe
Lds i zawieszenie w c5 - Witam! Mam pytanie jakie zawieszenie: hydroaktywne 3 czy hydroaktywne 3+ ma C5 HPI 2.0 exlusive rocznik 2002? Jest to dla mnie istotne bo w... Forum samochodowe
[zawieszenie] sciaga :/ - Witajcie, co w/g Was może być przyczyną ściągania w prawo podczas przyspieszania/ jazdy kiedy silnik napędza samochód, podczas hamowania i jazdy na... Forum samochodowe
przednie zawieszenie - Witam. Prosze o profesjonalna porade. Moze tak juz ktos robil, otoz: czy mozna w celu obnizenia przodu motocykla wystawic przednie lagi ponad... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:20.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.