Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
09-14-2011, 22:54
lublex
Gość
 
Domyślnie Re: porysowany dach - jak naprawić

Użytkownik "Smerf" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości
news:4e70a34b$0$2485$[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]...
> Użytkownik "
>> niezłe masz rysy. Są w stanie przewieźć jakieś tam przedmioty. Moje
>> rysy tego nie potrafią :-)

> ok, nie zrozumiales - wiec na pewno nie masz do powiedzenia nic w
> temacie, wiec siedz cicho


Dowiedziałeś się nieco w temacie który Cię interesuje? Raczej nie.
A wystarczyło napisać poprawnie i nie narażać się na takie dyskusje.

pozdr
lublex



Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
panoramiczny dach a akustyka - Osobistych doswiadczen nie mam, ale kiedys czytalem na forum odnosnie golfa kombi z dachem panoramicznym, ze jest glosniejszy... Z tego co pamietam... Forum samochodowe
Panorama dach - Użytkownik "Marcin" <erwp@o2.pl> napisał w wiadomości news:ie5246$fcv$1@inews.gazeta.pl... > A konkretnie w Peugeocie 307 kombi ??? tam wygląda... Forum samochodowe
prawie ntg - jak naprawić żabę? - mam podnosnik ktory nie utrzymyjhe cisnienia (olej jest). naprawial ktos takie cos? gdzie tam oringi siedza? akladam ze to on polecial..... --... Forum samochodowe
4 miejscowe cabrio + sztywny dach? - Podsuniecie jakieś typy samochodów cabrio - a może raczej coupe-cabrio, bo ze sztywnym, metalowym dachem? Warunek: 2 rzędy siedzeń (tylne... Forum samochodowe
Box- bagaznik na dach - Witam wybieram sie w dluzsza trase a ze jest nas wiecej mysle o bagazniku na dach - box czy warto cos takiego zabierac ze soba ? jaka jest tego... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:25.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.