Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
11-28-2014, 17:28
kosmita5252 kosmita5252 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Badanie techniczne czy w PL jest baza?

Witam,

Nigdzie nie moge wyczytać czy w PL jest baza przeglądu technicznego czy policja ma taką baze? Czy mogą sprawdzić gdzie kiedy i czy legalnie podbita została pieczątka.
 
11-30-2014, 13:40
patrykk84 patrykk84 jest off-line
Member
 
Domyślnie

Z tego co wiem, to chyba nie


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
badanie techniczne i my hero of the day - hej, ostatnio po lekturze mojego dow. rej. stwierdzilem, ze czas podjechac na stacje diagnostyczna. w jednej, do ktorej do tej pory robilem... Forum motocyklistów
Pierwsze badanie techniczne Wwa - Cześć Sprowadziłem przesliczna Yamahe MT-03 z UK i poki co nie chciałbym kupowac nowego reflektora - koszt > 500zl. Może ktoś ma zaprzyjaźnioną... Forum motocyklistów
Ile wazne jest badanie techniczne? - Witam, planuje w najblizszym czasie przerejestrowac samochod z Austrii do Polski i w zwiazku z tym mam nastepujace pytanie: ile wazne jest... Forum motoryzacyjne
Ile wazne jest badanie techniczne? - Witam, planuje w najblizszym czasie przerejestrowac samochod z Austrii do Polski i w zwiazku z tym mam nastepujace pytanie: ile wazne jest... Forum motoryzacyjne
Ile wazne jest badanie techniczne? - Witam, planuje w najblizszym czasie przerejestrowac samochod z Austrii do Polski i w zwiazku z tym mam nastepujace pytanie: ile wazne jest... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:05.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.