Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
05-22-2012, 06:46
Piotr Klimek
Gość
 
Domyślnie Szukam enduro z rejestracją

Hej,
Kolega się napalił na pierwszy motocykl, szukamy w związku z tym jakiegoś
małego niezbyt mocnego enduro (coś w stylu Yamahy DT125 byłoby jak znalazł),
najlepiej z rejestracją. Ktoś z Was kojarzy jakąś w miarę pewną ofertę?


--
Pozdrawiam
Piotr Klimek
Suzuki SV1000S K3, Yamaha DT125R
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Zagadka z rejestracją - On Fri, 4 Nov 2011 21:03:03 +0100, "Arbiter" <niemam@hotmail.com> wrote: > >mozesz rozwinąć? Co tu rozwijać, bzdura jakich mało. -- Forum samochodowe
Cross Enduro Z Rejestracją HELP!! - Użytkownik "noxtro19" <noxtro18@_NOSPAM_gmail.com> napisał w wiadomości grup dyskusyjnych:050e2acfc5abc4c0bb1355ffe0de6fbd$1@grupy.scigacz.pl... >... Forum motocyklistów
Problem z rejestracją p-py SAM - Skończyłem robić sobie przyczępkę SAM. Chciałem ją zarejestrować, ale w urzędzie komunikacji dowiedziałem się, że muszę mieć rachunek conajmniej na... Forum samochodowe
szukam kogoś ze Szczecina z ekipy Enduro motocrossowej - jak w temacie, macie ponoć sx400 na wydaniu i szukam kogoś kto da cynk z puchy od cykora czy warto jechać:) pozdrawiam rafał 450exc Forum motocyklistów
kupię / szukam enduro 600 XT XL DR - Witam Rocznik od '84 w górę, w cenie do ok. 4000,-, stan jeżdżący. Jeśli ktoś wie o czymś godnym polecenia to proszę o jakieś info. Pozdrawiam... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:21.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.