Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
06-21-2014, 19:13
adik356 adik356 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Dużo u ubezpieczeniach znajdziesz tutaj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Przed wyborem warto poznać kilka opcji, dlatego ja osobiście często korzystam z forum tego typu, a także porównywarek finansowych. Wolę trochę poszukać, niż potem żałować, że wybrałam coś kiepskiego.
 
06-27-2014, 13:15
e-Autoparts.pl e-Autoparts.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

Często korzystam z porównywarek cen ubezpieczeń i jest to fajna sprawa,przynajmniej wiem która firma ma aktualnie najlepszą i atrakcyjna ofertę.
 
07-14-2014, 12:00
Przemo89 Przemo89 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

ja tam jestem ubezpieczony w [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i jestem z tego zadowolony. Mam wielu kumpli którzy też tam ubezpieczyli swoje auto lub motocykle i nie żałują. To coś w takim razie jest na rzeczy
 
08-05-2014, 13:10
wolski wolski jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Mój brat jest ubezpieczony od 2007 roku w centrum ubezpieczeń - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Mają współpracę z 19 firmami ubezpieczeniowymi, oferują najlepsze ubezpieczenia samochodowe.
 
08-26-2014, 17:35
Zy24 Zy24 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jak my ubezpieczaliśmy auto to liczyliśmy na wszystkich kalkulatorach.Jak szukacie porównywarki z największą ilością firm ubezpieczeniowych to CUK taką ma na swojej stronie - porównuje oferty 30 -stu ubezpieczycieli.
 
08-27-2014, 11:12
Gabriello77 Gabriello77 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zy24 Zobacz post
Jak my ubezpieczaliśmy auto to liczyliśmy na wszystkich kalkulatorach.Jak szukacie porównywarki z największą ilością firm ubezpieczeniowych to CUK taką ma na swojej stronie - porównuje oferty 30 -stu ubezpieczycieli.
Co do CUK to nie byłem do nich przekonany, głównie dlatego że nie można u nich kupić przez neta. Ja kiedyś już pisałem że korzystałem z Rankomatu, tam można od razu kupić i było do wpisania więcej danych więc moim zdaniem trafniej wyliczają.
 
09-01-2014, 12:44
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Ja zawsze sprawdzam na tego typu kalkulatorach i porównywarkach cen ubezpieczenia z wielu firm,wtedy czarno na białym widzimy gdzie opłaca się ono najbardziej a w którym miejscu przepłacamy.
 
10-01-2014, 11:16
Piotr55 Piotr55 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

ja ubezpieczyłem swój samochód bardzo tanio dzięki Gemini Polska. Mają bardzo fajne oferty, jest dużo pakietów więc wychodzi taniej a dodatkowo dla nowych klientów jest zniżka. Polecam zapoznac się z ich ofertą.
 
10-02-2014, 10:58
zabawnyLubomir zabawnyLubomir jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Piotr55 Zobacz post
ja ubezpieczyłem swój samochód bardzo tanio dzięki Gemini Polska. Mają bardzo fajne oferty, jest dużo pakietów więc wychodzi taniej a dodatkowo dla nowych klientów jest zniżka. Polecam zapoznac się z ich ofertą.
weź idź z tą reklamą ...
 
11-18-2014, 11:25
Przemo89 Przemo89 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Na rynku jest na prawdę sporo firm które ubezpieczają ale mnie zainteresowała tylko jedna [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Co o tym sądzicie ? Za miesiąc kończy mi się OC i myślę właśnie nad taką ofertą.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie tanie OC? ja wam powiem bo się obeznałem - NIE musicie mieć silnika 1.0 i wieku powyżej 26-28 lat żeby mieć tanie OC. WYSTARCZY TROCHĘ POKOMBINOWAĆ Za moją hondę accord 2.0... Forum samochodowe
gdzie tanie zimówki? - chcę kupić 4 opony zimowe do matiza a ponieważ to już sprzęt dość zdewastowany (miał być zmieniany ze dwa lata temu ale nadal jeździ) chce te opony... Forum samochodowe
Gdzie tanie ubezpieczenie dla 23-latka? - Ma ktoś jakieś doświadczenia z OC (i ew. AC) dla bezdzietnego 23-latka? W której ubezpieczalni ceny wychodzą najniższe? Korzystałem z porównujących... Forum samochodowe
gdzie tanie noclegi Francja - Witam! Koledzy wybieram się do Francji i mam pytanie, czy jest jakaś sieć hoteli dla kierowców jeśli tak to proszę o nazwę. Pozdrawiam Wiesław Forum samochodowe
Gdzie tanie opony na necie - Chodzi mi o nowe R15 185/60 Proszęo linka do sklepu gdzie to kupię tanio,moze byc barum lub cos taniego a nienajgorszego w cenie 100 -150 zl Fox. Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 15:36.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.