Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
10-28-2013, 13:24
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Teraz w sklepach internetowych możemy znaleźć kilka bardzo ciekawych promocji,więc moim zdaniem jak najbardziej warto ta poszukac nowych felg,to dobre rozwiązanie. daj też znać na jakie ostatecznie się decydujesz.
 
11-08-2013, 14:45
Smoczy Smoczy jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

jak dla mnie wszystko załezy od tego w jakim stanie sa uzywane,
 
11-15-2013, 18:52
Endrjiu Endrjiu jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Moim zdaniem wiadomo, że lepsze są nowe, ale czasem można natrafić na perfekcyjne używki. Wówczas brałbym te drugie.
 
11-18-2013, 11:51
KrzysiekW KrzysiekW jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ostatnio wymieniałem opony i w Hondzie Plaza widziałem ofertę na felgi aluminiowe w cenie niecałe 400 zł za 16" i 450 zł za 17". Przy takich cenach nówek chyba w ogóle nie warto zawracać sobie głowy używanymi, które nie będą o wiele tańsze, a mogą wymagać napraw.
 
11-19-2013, 10:30
Majo Majo jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

nowe felgi stanowczo tak, uzywki jak to używki, zaraz coś sie z nimi stanie
 
12-04-2013, 12:35
Koral Koral jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Warto jednak zapłacić za nowe.
 
01-08-2014, 14:25
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

W tym temacie zostało napisane juz chyba niemal wszystko i jest to zalezne od naszego budżetu. Nowe i oryginalne felgi będą drogie,ale to inwestycja długofalowa,więc może warto.
 
02-11-2014, 12:17
Alfred Alfred jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hq-Aero-Dynamic_pl Zobacz post
W tym temacie zostało napisane juz chyba niemal wszystko i jest to zalezne od naszego budżetu. Nowe i oryginalne felgi będą drogie,ale to inwestycja długofalowa,więc może warto.
ale nowe z nowymi nie równe
ostatnio po rozmowie ze znajomym, który jeździ KIA ceed mam mętlik w głowie. Niby felgi kupione w salonie za solidną cenę, ale Znajomy opowiada, że zajechał sobie do salonu z felgami coś na typ [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] wchodzi rozgląda się i co widzi swoje felgi, tylko o blisko połowę taniej ..... i kopara mu opadła....wiadomo to nie muszą być te same i nie ma jak tego udowodnić, ale kieszeń go trochę zabolała .....
 
02-19-2014, 10:27
tutaj tutaj jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Zależy kto też czego wymaga. Sąsiad zmienia auto jak rękawiczki, i każde wyposaża w nowe felgi bo ma na nich fioła. Ale dla kogos kto może sobie na to pozwolić, na pewno nie będzie się nad tym zastanawiać.
 
02-26-2014, 18:51
Supra Supra jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Moim zdaniem tylko nowe! Nie wiem czemu, ale jakoś nie jestem przekonany do używanych rzeczy...


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Prostować felgi czy kupić inne używane ? - Witam, Czy ktoś prostował felgi stalowe ? Czy felga po takim prostowaniu będzie bezpieczna ? Czy to się opłaca czy lepiej kupić "nowe" w lepszym... Forum samochodowe
opony nowe i używane Lublin - http://img.liczniki.org/20140114/logo-1389707943.jpg Na wstępie zaznaczam,ze niestety JESZCZE nie prowadzę sprzedaży wysyłkowej... Tak wiec mogę... Forum samochodowe
pytanie o felgi ciężarowe - potrzebuję typowo szosowych -mała prędkość, duża nośność na asfalt. Forum samochodowe
Odwieczne pytanie-jakie zarowki? - W dniu 2010-10-06 19:05, Kuczu pisze: > W dniu 2010-10-06 18:49, Koczis pisze: > >> 1. duuuuzo szersza kiera(juz szukam co podejdzie i bedzie choc... Forum motocyklistów
Nowe używane opony piszczą - Założyłem nowe używane (;P) opony i piszczą przy ruszaniu, hamowaniu i na zakręcie jakoś chyba za bardzo. Zbieżność ustawiałem w ubiegłym roku i... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 17:29.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.