Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-30-2009, 22:04
gervee
Gość
 
Domyślnie Opony Pirelli [KRK]

Witam!
Pytanie do Krakusów. Gdzie w Krakowie mogę dostać opony Pirelli?
Niestety szlag trafił mi jedną oponę i muszę ją zmienić.
Rafał
 
02-02-2009, 21:20
lysy8702 lysy8702 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

czy to musi byc krakow wejdz w internet w google wpisz ceneo / skapiec i masz opony w 24 h


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Pirelli? Dunlop? Bridgestone? - Pirelli Dragon Corsa MTR21. Dunlop SportMax D218F. Bridgestone Battlax BT019. Miał ktoś, coś do czynienia może z tymi oponkami? A może coś... Forum motocyklistów
Opony Pirelli P7 i antena w Focusie. - Dwa pytania: -czy opony Pirelli P7 są kierunkowe (tzn. czy układ bieżnika musi być na wszystkich kołach jednakowy)? Mój oponiarz jedną z... Forum samochodowe
Jakie całoroczne - pirelli, goodyear? - Witam, Chcę kupić opony całoroczne do hultaja gacka - 175/65/R14. Autko typowo miejskie i tak też jest używane przez moją rodzicielkę - jazda... Forum samochodowe
Pirelli Sottozero 205/55/R16 - Witam, jeśli ktoś używał zimowek Pirelli Sottozero, prosze o opinię. Wg mojego rozeznania polegającego na przeczytaniu wielu opinii i wynikow... Forum samochodowe
Wiek opony - uzywki Pirelli 2500 czy nowy Nawigator 2? - Witam, mam do wyboru uzywane Pirelli P2500 (nie wiem z ktorego roku, bieznik gleboki) lub nowe Navigatory 2. Roznica w cenie na korzysc Pirelli.... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 13:38.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.