Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
09-06-2014, 15:46
janek150984 janek150984 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie fotoradary w Holandii

Witam , mam pytanie , jestem w holandii od 5 tygodni, w pierwszych 2 tygodniach jeździłem autem jako kierowca, pracuję przez agęcję pracy, wczoraj agęcja pracy przekazała mi 2 mandaty z policji czy tam z jakiegoś ministerstwa, mandaty z trajectcontrole ,pierwszy za 08.08.2014 a drugi za 16.08.2014 a wtedy tego 16.08 ostatni raz jechałem autem, czy mogę się spodziewać jeszcze jakiegoś mandatu, a co z mandatami z fotoradarów, po jakim czasie one przychodzą wie ktoś?


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Trasa do Holandii - Użytkownik "Krzysiek Kielczewski" napisał w On 2011-07-14, J.F <jfox_xnospamx@poczta.onet.pl> wrote: >> Mialem na mysli to ze jak spojrzysz na... Forum samochodowe
ASO VW w Holandii? - Witam szukam ASO Volskwagena w Holandii - szukam na vw.com, przez google'a i chyba jakiś ślepy jestem... Pomoże ktoś? pozdrawiam Forum samochodowe
Re: Polacy w BMW w Holandii - Użytkownik "Sebo z Bogdanca" <sebozbogdanca@onet.eu-uu> napisał w wiadomości news:gt3se8$n94$1@news.onet.pl... > Stan techniczny samochodu fatalny.... Forum samochodowe
Re: Polacy w BMW w Holandii - Użytkownik "Gabriel'Varius'" <gglab@USUN.TO.Z.ADRESU.poczta.onet.pl> napisał w wiadomości news:gt3shk$ctv$1@omega.artcom.pl... > >>... Forum samochodowe
Re: Polacy w BMW w Holandii - Sebo z Bogdanca pisze: > Stan techniczny samochodu fatalny. Miotla w silniku... > Polacy znow 'godnie nas reprezentuja'. > Co za wstyd! > >... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 21:22.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.