Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-22-2012, 13:27
procek85 procek85 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Pomoc w wyborze oleju

Witam wszystkich. Zbliża mi się czas wymiany oleju i zastanawiam się nad tym, co lepsze? Moje autko to Golf V 1.9 TDI. Zastanawiam się nad Motulem i Liqui Moly. O pierwszym co nie co wiem, z drugim nie miałem styczności i stąd moje pytanie. Jeśli macie jakieś doświadczenie to napiszcie.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Pomoc w wyborze silnika 2.5 tdi a 2.4 - W dniu 2012-01-13 11:13, Robek pisze: > Przymierzam się do kupna audi a6 rocznik ok 2002. > I teraz zastanawiam się nad tymi silnikami czy diesel... Forum samochodowe
Pomoc w wyborze - Witam grupowiczów, Mam prośbę o pomoc w wyborze dwukołowego środka transportu do poruszania się głównie po mieście. "Mam" w domu BMW F800GS, ale... Forum motocyklistów
Re: Opony-pomoc w wyborze? [OT] - Koczis pisze: >> zainwestuj w crashpady, swietna sprawa - jakby co mam na sprzedaz 2 >> oryginalne Yamahy z mocowaniami + sprzeglowy Intuitive plus... Forum motocyklistów
Pomoc w wyborze, Hornet vc FZ6 - Witam, chce kupic golasa 600. Patrze, czytam, przymierzam sie (trwa to juz pare miesiecy :). W kazdym razie wiem, ze na placu boju zostaje tylko... Forum motocyklistów
Pomoc w wyborze autka - Mam mały dylemat chciałbym kupić jakieś wozidełko do 20k żeby nie było ani za stare czyli tak maks 10lat no i zajeżdżone. Samochód będzie używany... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 22:43.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.