Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
12-23-2014, 02:24
councilxvb32 councilxvb32 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Monster 125cc Kids ATV

Monster 125cc Kids ATV

SKU:ATV044

Yamaha Grizzly Clone, Automatic with Reverse, Utility Design, 16" Tires, Air Cooled, Front Bumper, Front Double Swing Arm, Front Drum/Rear Disc Brakes

List price:$1599.00
Christmas Sale Price: $749.00
You Save:$850.00 ( 53.16% )
FREE SHIPPING on qualified areas
NO TAXES except georgia
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Cross 125cc chiński gaśnie - Witam opisze mój problem. Dzisiaj wraz z kolegą przeczyściłem gaźnik - jedna dysza była zapchana - po złożenie gaźnika przejechałem jakieś 20/30 km... Forum motocyklistów
monster szejset - Jest se taki sprzet: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M2066449 dwa pytania: 1. Male mosntery w tych rocznikach mialy dwie tarcze? ... Forum motocyklistów
Monster 600 poszukiwany - Witam, Jak w temacie, znajomy bardzo chce monstera malego i nic innego. Rocznik - tak 2 polowa lat 90-tych, w dobrym stanie i rozsądnej cenie. ... Forum motocyklistów
Duce - Monster czy 750 Sport - Siemka Rozwazam tez na stare lata wloszczyzne, ale czy to jezdzi??? http://www.allegro.pl/item599759788_ducati.html -- Pozdrawiam Tytus Forum motocyklistów
Ducati Monster wydechy - Witam Probowal ktos z Was wybebeszac oryginalen wydechy do Monstera 600? Czy tam jest jakas wkladka DB killer, jesli tak mozna ja w przystepny... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:59.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.