Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
04-20-2009, 08:49
PaweL
Gość
 
Domyślnie De Carbon (Delphi) gdzie w Warszawie?

Witam
Orientujecie się gdzie w Warszawie można kupić amortyzatory Delphi De
Carbon? Jest jakiś konkretny dystrybutor?

pozdrawiam
Paweł


 
04-20-2009, 19:35
Wojtek Ant
Gość
 
Domyślnie Re: De Carbon (Delphi) gdzie w Warszawie?

Użytkownik "PaweL" napisał w wiadomości news:
> Witam
> Orientujecie się gdzie w Warszawie można kupić amortyzatory Delphi De
> Carbon? Jest jakiś konkretny dystrybutor?


kiedyś Delphi kupowałem u Bronowskiego na Pożarowej ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ])
zadzwoń, zapytaj

--
z pozdrowieniami
wojtek ant - laguna kombi 3



Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
gdzie naprawie rozrusznik w warszawie - witam. jak w temacie. mozecie polecic jakiegos sprawdzonego fachowca od rozrusznikow? nie mam nawet pojecia czy robi to mechanik, elektryk czy moze... Forum motocyklistów
Gdzie w Warszawie wybrać się po kask? - Witam Gdzie aktualnie w Warszawie jest duży wybór kasków i innych akcesoriów (buty, rękawice)? Chodzi mi o jakieś fajne zimowe promocje. Dziś po... Forum motocyklistów
Podgrzewane lusterka - gdzie w Warszawie? - Witam, Czy ma ktos jakis namiar na firme w Warszawie, ktora zamontowalaby podgrzewanie lusterek?? Mam lusterka elektrycznie sterowane ale nie... Forum samochodowe
Gdzie w Warszawie chromowanie? - Witam Mam do wychromowania tylko kierownice. Gdzie najtaniej w Warszawie to zrobie? pzdr, Forum motocyklistów
Przegląd techniczny w Warszawie - Gdzie ? - Witam, lada dzień kończy mi się przegląd (tak wynika z pieczątki na dowodzie rejestracynym). Możecie mi polecić jakąś stacje kontroli pojazdów w... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 16:29.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.