Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
11-11-2013, 07:31
krzysiexs krzysiexs jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Getz Cross Hyunday demontarz skrzyni

Witam ma problem ze skrzynią biegów muszę ją wyjąc ale nie wiem jak mam się za nią zabrać co trzeba wyjąć ???? żeby się do niej dostać ??? Jestem tu nowy i przepraszam jak coś napisałem nie fachowo.
 
01-08-2014, 14:32
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

A jakie masz doświadczenie z dziedziny mechaniki? Bo jeżeli znikome to polecam udać sie w pierwszej kolejności do dobrego warsztatu gdzie po prostu zdemontują Ci skrzynie,ta opcja wydaje się sensowna.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
[CKMK] Dobry warsztat dla Hyundaia (Getz)? - Użytkownik "Jacek Osiecki" <joshua@ceti.pl> napisał w wiadomości news:slrnj44p3s.cfu.joshua@tau.ceti.pl... > Dnia Tue, 9 Aug 2011 08:42:02 +0200,... Forum samochodowe
hyundai GETZ - jak wylaczyc ryglowanie drzwi???????? - Witam grupe. Zona jezdzi getzem. Rok 2004. Auto posiada centralny zamek. Po przekreceniu kluczyka w stacyjce, OD RAZU, automatycznie rygluja sie... Forum samochodowe
Hyunday accent - Witam i mam pytanko do posiadaczy hyundaya co oznacza palaca sie w zegarach informacja Odd off Pozdrawiam Alpines Forum samochodowe
Re: CZ 250 cross - maciek_pilanapisal > witam . prawie wszystkie czesci mozna kupic w impolu siedziba gdzies kolo > olsztyna , nr tel do nich 0 89 7417887 . jak... Forum motocyklistów
Hyunday Galloper czy Kia Sportage? - Witam, który z wozów jest lepszyw terenie i w ekspolatacji? Fox. Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:46.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.