Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
09-19-2011, 14:34
mar jan
Gość
 
Domyślnie zapchany filter paliwa a spalanie

hey,
czy zuzyty filt paliwa moze miec jakis wplyw na zawyzone spalanie?
chodzi o starego diesla wolnossaka.
logicznie rzecz biorac przyblokowanie filtra winno dawac efekt slabniecia auta,
przerywania i gasniecia jako ostatecznosc....
Oczywiscie spadek dynamiki to najpierwsze.
myle sie?
co innego zapchany filtr powietrza, on chyba zawyza spalanie?

--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
czy to przewód paliwa zasilający? FOTO gdzie jest przekaźnik paliwa? - Witam, chce sprawdzić pompę paliwa. czy zaznaczony na zdjęciu wężyk to przewód paliwowy zasilający?? jego mam wypiąć, aby sprawdzić pompę??... Forum samochodowe
Zapach paliwa po wymianie pompy paliwa - Użytkownik "przemekdln" <przemekdln@gmail.com> napisał > Wymieniono mi pompę paliwa w Oplu Corsie C 1.0. Zostałem uprzedzony, > że przez jakiś czas... Forum samochodowe
Droższe wzbogacane paliwa a spalanie... - Witam Czytałem ostatnio test w jednej z gazet motoryzacyjnych i tam testowali dwie droższe benzyny: V-power i bp ultimate w porównaniu do... Forum samochodowe
Spalanie - Z tym spalaniem to przesadzacie, przy ciężkiej nodze wyniki są następujące (miasto czy trasa nie ma znaczenia): Mondeo Kombi 2.0TDCi 130KM - około... Forum samochodowe
Filter paliwa w xt660 - Czy to jest możliwe ażeby nie było filtra paliwa w motorku z wtryskiem? Przeglądnałem pobieżnie okolice baku i silnika następnie service manuala... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:53.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.