Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
12-11-2014, 07:42
Zielinski Zielinski jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Gdzie znajdę najkorzystniejsze oferty kredytu na samochód?

Witam, planuję wziąć kredyt na samochód - około 25 tys. złotych.
Gdzie znajdę najkorzystniejszą ofertę? Chcę szybko go spłacić. Nigdy nie brałem kredytu to pierwszy raz i mam wiele wątpliwości. Poradzicie coś?
 
12-11-2014, 20:21
MikuCPP MikuCPP jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Najlepiej w banku w którym jesteś długo już. np Pekao, albo PKO Bank Polski. Ale jak wyżej, trzeba mieć dobre zarobki bo inaczej to kredyt słaby, musisz dla banku słono zapłacić za ryzyko.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
gdzie oferty prywatne? - > > Problem niestety polega na tym, ze handlarz nigdy nie powie, ze auto > ma wady, bo zalezy mu na jak najszybszej sprzedazy. > Poza tym czesto... Forum samochodowe
benzyna czy diesel-gdzie znajde analize? - > Yhy. > > http://www.km77.com/marcas/volkswagen/2006/passat/20tdivariant-p/m02.asp > VI biegowa octavia 140KM > na 4 biegu 80 do 120 - 6.7s >... Forum motoryzacyjne
[gdzie][wro]Gdzie znajdę przejściówkę iso->ford - karbar <karbar@wp.pl> napisal w wiadomosci news:gcfbm1$iog$1 @nemesis.news.neostrada.pl : > poczekam na paczke z allegro Kup na alledrogo -... Forum motoryzacyjne
[gdzie][wro]Gdzie znajdę przejściówkę iso->ford - Witam. Gdzie we Wrocławiu dostanę przejściówkę do radia iso->ford? Tak tak - taką, coby przejściówka pasowała do oryginalnego radia ford (np 4000,... Forum samochodowe
Gdzie znajde numer VIN w Mercedesie klasy C - Witam Gdzie szukac numeru na karesorii i tabliczki znamionowej w Mercedesie klasy C ? Szukalem na stronie Mercedesa ale akurat do klasy C (202)... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 12:40.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.