Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-23-2009, 17:32
Sebastian Kaliszewski
Gość
 
Domyślnie Re: [DC] wypadek - czy takie zÂłamanie nie jest dziwne

DoQ wrote:
> Papik pisze:
>
>> AFAIR zatrzymanie licznika przy uderzeniu to zupelnie inny mechanizm,
>> ktory
>> nie dziala w opisany przez Ciebie sposob
>> Zauwaz,ze w przypadku uderzenia, pojazd uderza w przeszkode majac juz
>> pewna
>> predkosc, czyli wskazowka licznieka JEST JUZ w pewnej pozycji
>> Mysle,ze to obali Twoje myslenie i udowadnia w prosty sposob,ze
>> rozwaliles 3
>> liczniki nadaremno DDD

>
> Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem.
>


Dobra, to jak ustawiałeś tę wskazówkę w pozycji niezerowej przed
rozwaleniem licznika?

Z ciekawości pytam...

pzdr
\SK
--
"Never underestimate the power of human stupidity" -- L. Lang
--
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] -- (some photos from my travels)


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Re: [DC] wypadek - czy takie zÂłamanie nie jest dziwne - Dnia Sun, 22 Mar 2009 10:15:32 +0100, DoQ napisał(a): > Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Wiesz, nie wszystkie liczniki mają wskazówke na... Forum samochodowe
Re: [DC] wypadek - czy takie złamanie nie jest dziwne - kamil wrote: > Dobre 5 lat jezdze po brytyjskich drogach i takich cudow przy kazdym moscie > i wiadukcie na _terenie_zabudowanym_ nie widuje, a... Forum samochodowe
Re: [DC] wypadek - czy takie złamanie nie jest dziwne - Artur 'futrzak' Maśląg wrote: > elmer radi radisson pisze: > (...) >> Narazie to ja widze, ze sam doszukujesz sie tej teorii spiskowej, > (...)... Forum samochodowe
Re: [DC] wypadek - czy takie złamanie nie jest dziwne - Artur Maśląg wrote: > elmer radi radisson pisze: >> Artur Maśląg wrote: >> >>> Nawet jeśli tam jest 80, to nie podpada to pod 'droge szybkiego... Forum samochodowe
Re: [DC] wypadek - czy takie złamanie nie jest dziwne - MadMan wrote: > Dnia Thu, 19 Mar 2009 00:44:59 +0100, Pawel "O'Pajak" napisał(a): > >> Tak z ciekawosci, zapinasz pasy? Masz poduszki powietrzne,... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:39.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.