Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
07-07-2011, 22:38
Paweł Olaszek
Go¶æ
 
Domy¶lnie Re: CB radio - zestaw - na jakie funkcje i parametry zwracać uwagÄ™ przy zakupie?

W dniu 2011-06-28 13:44, Myjk pisze:
> zbiera. Tylko muszę wyskrobać farbę z dachu, tym samym umasowić antenę, bo
> mi strasznie wtryski siejÄ…. :P


tylko sprawdź najpierw czy to coś da, np commom raile fiat/iveco sieją
tak, że NIC nie poradzisz poza odsunięciem anteny od silnika. Żadne
masy, filtry i inne cuda nie pomogÄ…, bo szum zbiera antena z eteru.


--
pozdrawiam,
Paweł


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne w±tki na Forum Kierowców
W±tek Forum
Czy warto i na co nale¿y zwracaæ uwagê przy zakupie Forda Galaxy 1,9 td (rok prod. oko³o 1999-2000) - Witam grupowiczów. Mam w sumie dwa prozaiczne pytania do Was: 1. Czy warto Falaxy 1,9 td (7osobowego) kupiæ za oko³o 18.000z³ z Niemiec z... Forum samochodowe
Jakie macie metody na uszczkniecie ceny przy zakupie - Jak juz jestescie u goscia na podworku (bo z handlarzem nie podyskutuje) to jakie macie metody jak sie wam juz wszystko w aucie podoba na to by... Forum samochodowe
Zafira I 2000-01 r. na co zwracaæ uwagê przy zakupie (diesel lub benz) - Witam, Na co zwracaæ uwagê przy zakupie Zafirki? Rozwa¿am z silnikiem diesla lub benz. do zagazowania. Pozdrawiam, Grzegorz Forum samochodowe
jakie dokumenty potrzebne do rejestracji przy zakupie auta od firmy - witam sprawa wygl±da tak - firma sprowadzi³a auto z zagranicy, zarejestrowa³a je w kraju, a ja chcê je teraz kupiæ jakie dokumenty bêd± mi... Forum samochodowe
Pompa podci¶nienia - jakie parametry? - Witam! Jakie ci¶nienie wytwarza pompa wspomagania hamulców? Czy w jakim¶ samochodzie jest pompa napêdzana elektrycznie? Pzdr. L. Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 21:29.

Statystyki forum
W±tków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.