Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-30-2008, 08:00
pzaprawa@gmail.com
Gość
 
Domyślnie GDZIE: bioester w Gdańsku

Witam

W sprawie bioestru kontaktowałem się telefonicznie z bliską
i okazało się, że nie ma możliwości jej zakupienia w Gdańsku.
Czy ktokolwiek wie, kto to ma w sprzedaży w tym mieście?

Będę wdzięczny za wszelką pomoc

Serdecznie pozdrawiam
 
05-30-2008, 08:18
Czarek Daniluk
Gość
 
Domyślnie Re: GDZIE: bioester w Gdańsku


Użytkownik <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości
news:[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]...

Poszukaj może gdzie w 3city jest jaki PolOil - w DC sprzedają też B100,
niestety sporo drożej niż Bliska.

Pozdro !!





Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie w Gdansku sprawdzic Mazde 6 przed kupnem - Witajcie Gdzie w Gdansku sprawdzic Mazde 6 przed kupnem, chodzi o sprawdzenie przeszlosci, stanu technicznego i wszystkiego co tylko sie da. ... Forum samochodowe
Biodiesel - gdzie w Gdansku / 3miascie - Gdzie mozna zatankowac w 3miescie Bio ? Wiem ze na Blskiej na Dabroszczaków Znacie jakies inne stacje ?? Forum samochodowe
przeglad w Gdansku - gdzie?? - Witam, Jestem nowy na grupie... niedawno kupilem motocykl i wlasnie skonczyl mi sie przeglad. pojazd troche wiekowy - Honda Nighthawk 650 i... Forum motocyklistów
Gdzie zostawić samochód na lotnisku w gdańsku? - Nie mam się za bardzo kogo spytać czy warto zostawić samochód na 6 dni na parkingu strzeżonym, czy na zwykłym. samochód żadne cudo wart poniżej 7k... Forum samochodowe
[gdzie] przegląd motocykla w Gdansku - j.w. Chcialem szybko gdzies we wrzeszczu zrobic przegląd i w sumie nie wiem gdzie... Zawsze robiłem na Kartuskiej lub Suchej - gdzie we... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:36.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.