Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-04-2008, 11:16
pyteria@interia.pl
Gość
 
Domyślnie Range Rover powyzej 2002 r. - Diesel - opinie

Witam
cos nie moge znalezc opini o roczniku 2002 i powyzej chodzi o tego
diesla, ktory jest wkladany do tych RR.
Jak jest z awaryjnoscia tego silnika i calego samochodu ?
Czy sa tak awaryjne jak te z poprzednich rocznikow ?
Moze jest tu ktos kto sie zna troszczke lepiej.
Chcilem kupic RR z racji ze mi sie bardzo podoba w przeciwienstwie do
innych aut tego typu szczegolnie w srodku.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
opinie mazda 6 2,2 diesel lub honda accord 2,2 diesel - Witam prosze użytkowników tych aut o opinie na ich temat. Interesuje mnie DPF i jego awaryjnośc, ceny części do bieżacej ekspoatacji i kazda... Forum samochodowe
rover 75 1.8 rok 2002 - mam wielka prosbe czy ktos moze mi poradzic co moze byc przyczyna ciglej pracy wentylatora chlodnicy na zimnym silniku temperatura silnika jest... Forum samochodowe
Range Rover 1999-2001 benzyna czy diesel - opinie - Witam, Przymierzam się do zakupu autka jak w temacie, oglądałem już kilka sztuk i czytałem sporo na forum. Auto mi się podoba i jest w sam raz... Forum samochodowe
rover 45 2.0d 03r. - opinie - czesc! od dluzszego czasu planuje zmienic swoje wysluzone auto na cos "porzadnego" i nie banalnego, dlugo zastanawialem sie nad Volvo (S40),... Forum samochodowe
Rover 214- chęć zakupu- prośba o opinie. - Witam. Planuje zakup auta w cenie do 9 tyś. Chodzi o coś w rodzaju lanosa... Szukajac ofert znalazlem calkiem fajnie wygladajace autko, (rover... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:33.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.