Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-16-2015, 09:31
Przemo89 Przemo89 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Na jakie ubezpieczenie się zdecydować

Kupiłem sobie nowe autko i zastanawiam się na jakie ubezpieczenie najlepiej się zdecydować. Na rynku jest tak wiele firm które przyciągają klientów na różny sposób że na prawdę bardzo ciężko coś wybrać. Np [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Ma bardzo atrakcyjną ofertę która kusi nowych klientów. Co o tym sądzicie ? Chętnie poznam Wasza opinie na ten temat
 
01-19-2015, 13:55
epita epita jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

LINK4, mają po prostu najtaniej.
 
01-19-2015, 22:09
fesdro fesdro jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

my mamy proama, ściemę dają z tym,że po roku większa zniżka, miałem w tamtym roku 60% zniżki, żadnej stłuczki i w tym roku mam dalej 60% a nawet drożej mnie wyniosło niż w zeszlym roku :/
 
01-20-2015, 08:46
Mikreso24 Mikreso24 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Polecam skorzystanie z porównywarek. Pełno tego w internecie
 
01-20-2015, 11:58
CSturboserwis.pl CSturboserwis.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

Jestem podobnego zdania,również uważam że porównywarki cen ubezpieczenia OC są bardzo przydatne,możesz orientacyjnie poznać cenę i wiesz gdzie będzie to najbardziej opłacalne.
 
01-22-2015, 18:44
patrykk84 patrykk84 jest off-line
Member
 
Domyślnie

Wszystko zależy od tego, ile lat masz prawko. Jak jesteś młodym kierowcą to sprawdź You Can Drive z oferty Hestii.
 
01-23-2015, 15:03
pablos90n pablos90n jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Dobrze i tanio jest dopóki nie ma szkody, ja mam w PZU i wiem (bo zdążyłem się przekonać), że firma choć kasuje trochę więcej to nie robi problemów z wypłacaniem kasy.
 
01-29-2015, 08:31
Przemo89 Przemo89 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

No jest to takie proste jednak wybrać dobrego ubezpieczyciela. Firm które nam proponują OC jest tak wiele że trudno się na coś zdecydować. Dlatego ja ze swojej strony mogę polecić mojego ubezpieczyciela [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Cieszą się bardzo dobrą opinią i na pewno warto bliżej się z nią zapoznać
 
01-29-2015, 13:02
Stypka18 Stypka18 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Też mam tam ubezpieczenie i jestem na prawdę bardzo pozytywnie zaskoczona
 
02-04-2015, 13:38
domini domini jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

O, nie sprawdzałam tej oferty. Niedługo kończy mi się ubezpieczenie więc na pewno się zapoznam.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Ubezpieczenie na zycie a motocykl - jakie kruczki ? - W dniu środa, 27 czerwca 2012 21:51:58 UTC+2 użytkownik AZ napisał: > Ile takie cus i do jakiej kwoty? ... Forum motocyklistów
Renault Megane - jakie wady? jakie zalety? - Użytkownik "Przemek V" <przemmvv@gmail.com> napisał w wiadomości news: >Ciężko >Megane kombi się podniecać i pewnie tak ma 90% użytkowników a... Forum samochodowe
Jakie Ubezpieczenie - W dziale ubezpieczeń samochodowych OC AC itd jest strasznie dużo opcji jak można wybrać dobrze mając tak dużo różnych opcji mixów ofert ? Tu jest... Forum samochodowe
F1 Chin - kierowcy chcą się ścigać, a sędziowie boją się zdecydować - Niezła lipa. Wszyscy kierowcy przez radio mówią, że warunki są ok, a samochód bezpieczeństwa i tak nie zjeżdża... Długo tak można? Forum samochodowe
Ubezpieczenie GAP - Piotr Siciarski <piotrus.s@neostrada.pl> napisał(a): > Witam, > > dostałem taką ofertę: > "Ubezpieczenie "GAP"- ubezpieczenie to gwarantuje... Forum motoryzacyjne


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:44.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.