Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
05-02-2009, 07:41
maka
Gość
 
Domyślnie (GWW) czynny dzisiaj warsztat moto??

W okolicach mokotów ursynów lub w stronę piaseczna




Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Nowy, dobry warsztat moto.- mazowieckie - Hejka, dowiedziałem się, że powstał nowy warsztat mot w Michałowicach pod Wawą: DTM. Prowadzi go dwóch wspólników, którzy od lat siedzą w tym... Forum motocyklistów
A4 zjazd do Gliwic czynny? - Czy ktoś z Grupowiczów wie, czy jest już czynny zjazd z A4 jadąc od Katowic w kierunku Gliwic ? Jacek Forum samochodowe
[DC] Czy most Śląsko-Dąbrowski już czynny? - Witam, Czy w Warszawie można już przejechać samochodem z Placu Bankowego prosto w dół trasą W-Z w stronę Dworca Wileńskiego? Pilne. Wielkie... Forum samochodowe
Dzisiaj Ryki - http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-72704.html Motocykl dosyć mocnooo poturbowany, jakies info czy przeżył ?? ... Forum motocyklistów
ile sie dzisiaj daje? - Na 2 przed Tarnowem Podgornym stali w zatoczce dla autobusow 131/90 i znajomy dal dzis 200 zl... Zaszalal czy dal ile trzeba? Kiedy ja dawalem to... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 16:13.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.