Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
03-17-2011, 20:20
stachu 714 stachu 714 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Adaptery lusterek do TDM900A

WItam!
Nabyłem TDM 900 lecz ze względu iż jestem dużego rozmiaru w lusterkach mam ograniczoną widoczność. Czy ktoś z Was może wie gdzie takie przedłużki można nabyć.
Byłem na Krakowskiej nawet mają ale gwint w uchwycie nie pasował. A może ktoś wie gdzie można dorobić takie tulejki.
Będę wdzięczny za podpowiedz.

pozdrowienia dla wszystkich w nowym sezonie.

Stachu TDM 900A


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
wymiana lusterek bocznych - Witam! Jak się zabrać do wymiany lewgo lusterka w skodzie fabia 2003? Forum samochodowe
Ręczne składanie lusterek - Mam może nietypowe pytanie, ale proszę o odpowiedź. Wjazd do garażu jest na tyle wąski, że muszę za każdym trazem składać (ręcznie, nie mam... Forum samochodowe
Jazda bez lusterek i kierunków - Witam Czy dozwolona jest jazda bez lusterek i przednich kierunkowskazów? Maluje wlasnie "czache", a pojezdzic bym chcial. Pacjent Fazer FZS 600. ... Forum motocyklistów
Łódź - fachowiec od lusterek poszukiwany - Witam Jakaś sierota zahaczyła moje lusterko zewnętrzne w samochodzie i potłukła szkło. Lusterko jest podgrzewane i szukam teraz kogoś kto będzie... Forum samochodowe
Mocowanie lusterek GSX 1100F - Witam, w moim GSXie pojawił się kolejny problem. Otóż lusterka (w tym modelu pokaźnych rozmiarów) się były wyrobiły na mocowaniach (w sensie... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:10.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.