Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
12-28-2009, 21:58
mandarek mandarek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie auto dla wysokiego

witam

Jakie Byście polecili auto na początek
kariery kierowcy dla osoby dość wysokiej (190cm) i dobrze zbudowanej (110kg).
Z tym, że auto ma być przede wszystkim do jazdy
do pracy, więc cena do ok.2500zł, żeby mało paliło.

Myślałem żeby polecić Fiata CC 900 lub 1100.

A Wy co byście polecili?
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Przewody wysokiego ciśnienia - Witam, Czy można gdzieś kupić przewody wysokiego ciśnienia te 4 od pompy wtryskowej do wtryskiwacza, bo gdzie dzwonie to niema,do seat cordoba... Forum samochodowe
[gaz] Wymiana przewodow wysokiego napiecia wraz ze swiecami - jestsens? - A wiec Gazownik powiedzial iz przewody wysokiego napiecia nalezy wymieniac wraz ze swiecami. Wymienilem swiece, przejechalem 1000 km i teraz mowi... Forum samochodowe
jakie moto na początek dla wysokiego gościa :) - Cześć potrzeba zakupu moto na początek do codziennej spokojnej jazdy po mieście i okolicach - mój wzrost 193cm, 100kg wagi, wymyśliłem sobie na... Forum motocyklistów
HD Sportster dla wysokiego faceta? - Witka Od zeszlego sezonu szukam czegos nowego dla siebie. Obecnie jezdze na dragstarze i ten styl juz mnie znudzil. No i miotam sie miedzy jedna... Forum motocyklistów
a zrobie z siebie idiote - popsułem kable do odpalania auto-auto - Wystarczy zrobić tak: Pomylić plusa i minusa w 2 samochodzie, podłączyć (bardzo, bardzo bardzo się iskrzy). jakąś sekunde później jest po... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:30.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.