Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
05-05-2009, 12:23
Monia_Suzi_zx6r Monia_Suzi_zx6r jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Gdzie warto pojechać??

WITAM,

JEŻDŻE I JEŻDŻE PO TEJ WIELKOPOLSCE I POZA... kto się z was orientuje gdzie można się przejechać w fajną trasę.. zwiedzić jakis zamek, czy jakis punkt widokowy.. ? mozę znacie jakies terminy imprez czy ognisk zamkowych..??? Jestem z poznania piszcie...


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie warto się ubezpieczyć - Hestia vs AXA (OC+AC) ? - Witam Wszystkich, mam pytanie o to gdzie lepiej się ubezpieczyć? Nie chodzi mi tu o składkę, bo to już mam wyliczone, ale chodzi mi o ewentualne... Forum samochodowe
Czy warto pojechać do Skandynawii? - Witam, Mieszkam w Gdyni, mam blisko do Szwecji (promem). Czy warto wybrać się na wycieczkę motocyklem w tamte strony? Boję się trochę... Forum motocyklistów
Jak pojechać przez Śląsk (Siewierz - Cieszyn)? - Witam! Zacznę od tego, że zupełnie nie znam dróg na Śląsku :-( Reszta jakoś ujdzie. Stąd moje pytanie o drogę z Siewierza do Cieszyna. Czy... Forum samochodowe
Blokady XENA-czy warto i gdzie kupic? - Witam. Zastanawiam sie nad kupnem blokady na tarcze XENA XN14. Jest to blokada z alarmem. Mam pytanie, czy ma ktos takie cudo i jak jest z tym... Forum motocyklistów
mam tydzień urlopu - gdzie polecacie pojechać - witam, mam urlop pod koniec lipca, całe 2 tygodnie z czego tydzień przepustkę dostałem od plecaczka na wypad "dowolny obyś wrócił łobuzie" a potem... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 18:45.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.