Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-14-2008, 12:57
omega_fan
Gość
 
Domyślnie Niemieckie tablice wyjazdowe - czy cos sie zmienilo?

Hej,

do niedawna bylo tak, ze byly zólte tablice za chyba 80
euro na krócej i czerwone za ponad 100 na dluzej.
Teraz ktos mi mówil ze sa tylko jedne do Polski za
12x euro. Prawda to? czy ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc?
Topek, hilfe :-)

K



 
05-14-2008, 20:59
jarek
Gość
 
Domyślnie Re: Niemieckie tablice wyjazdowe - czy cos sie zmienilo?


Użytkownik "omega_fan" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości
news:g0enja$ncd$[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]...
> Hej,
>
> do niedawna bylo tak, ze byly zólte tablice za chyba 80
> euro na krócej i czerwone za ponad 100 na dluzej.
> Teraz ktos mi mówil ze sa tylko jedne do Polski za


Nic sie nie zmienilo

Jarek


 
05-15-2008, 14:31
Feromon
Gość
 
Domyślnie Re: Niemieckie tablice wyjazdowe - czy cos sie zmienilo?


Użytkownik "omega_fan" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości
news:g0enja$ncd$[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]...
> Hej,
>
> do niedawna bylo tak, ze byly zólte tablice za chyba 80
> euro na krócej i czerwone za ponad 100 na dluzej.
> Teraz ktos mi mówil ze sa tylko jedne do Polski za
> 12x euro. Prawda to? czy ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc?


Tablice 12 euro czy takie czy takie. Ubezpiecznie na 5 dni żłote, 14 dni
czerwone. Koszt około 80 euro czy takie czy takie. Wiadomość z początku maja.
Dawniej chyba żółte były na lawetę a czerwone na export o własnych kołach, stąd
różnica w ubezpieczeniu?


Feromon

 
05-11-2010, 22:53
marco marco jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie niemieckie tablice zjazdowe żółte 5dni www.exportauto.pl

Czasowe, niemieckie tablice rejestracyjne- wydawane przez niemiecki urząd komunikacji.
Oferujemy Państwu możliwość czasowego zarejestrowania każdego pojazdu-przez niemiecki urząd komunikacji- jeszcze przed jego zakupem bez względu jakiej marki, typu bądź rodzaju oraz niezależnie od miejsca jego zakupu !
Tablice "żółte" tzw. Krótkoterminowe Tablice Jednorazowego użytku wydawane w celu przeprowadzenia pojazdu.
- ważność 5 dni od daty zakupu
- uprawniają do poruszania się na terenie całej Unii + Zielona karta
- obejmują każdy rodzaj sprowadzanego z zagranicy pojazdu
- brak wymaganych badań technicznych
- nie dotyczą konkretnego auta, co pozwala na ich zakup przed wybraniem pojazdu.

KUPUJĄ PAŃSTWO KOMPLET TABLIC REJESTRACYJNYCH WYDANY PRZEZ NIEMIECKI URZAD KOMUNIKACJI WRAZ Z DOWODEM REJESTRACYJNYM I UBEZPIECZENIEM OC* ORAZ ZIELONĄ KARTĄ WAŻNYM W CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ. PO ZAKUPIE DOWOLNRGO POJAZDU, PRZYKRĘCENIU TABLIC I DOKONANIU WPISU W DOWODZIE REJESTRACYJNYM MOGĄ PAŃSTWO BEZPIECZNIE WYRUSZYĆ W DROGĘ POWROTNĄ DO DOMU.

*Ubezpieczenie zawiera tylko Odpowiedzialność Cywilną „OC”
NA STRONIE [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ZNAJDZIECIE WSZYSTKIE ODPOWIEDZI NA PYTANIA I ZAMÓWICIE TABLICE PROSTO DO DOMU
 
06-01-2010, 11:46
gva24 gva24 jest off-line
Junior Member
 
Thumbs up zolte tablice z niemiec UWAGA!!

Cytat:
Napisał omega_fan Zobacz post
Hej,

do niedawna bylo tak, ze byly zólte tablice za chyba 80
euro na krócej i czerwone za ponad 100 na dluzej.
Teraz ktos mi mówil ze sa tylko jedne do Polski za
12x euro. Prawda to? czy ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc?
Topek, hilfe :-)

K
Witam,
Firma GVA oferuje takie tablice ,w 5 minut ,potrzebny jest tylko dowod !!! [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] lub [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] poza tym inne usugi ,wiecej info na stronie !!!
 
06-29-2011, 19:31
tomy123 tomy123 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie niemieckie tablice zjazdowe żółte www.makeyourplats.com

niemieckie tablice zjazdowe żółte

NIEMIECKIE TABLICE WYWOZOWE ZJAZDOWE U NAS !!!

WARTO ZOBACZYC NASZA OFERTE

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

SUPER CENY REJESTRACJA NA MIEJSCU W PARE MINUT LUB WYSYLKA
 
07-06-2011, 06:59
zdamian80 zdamian80 jest off-line
Junior Member
 
Thumbs down uwaga

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] naciolem sie na tej stronie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zamowilem takie blachy przez internet z ich oficjalnej strony z oddzialem w polsce.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
no i tak; zmowienie zlozylem trzy tygodnie przed planowana dostawa, rozmawialem z gosciem i mowil mi ze wszystko bedzie na czas nie mam sie co martwic.
w czwartek koles dzwoni ze tablice nie sa w stanie byc dostarczone na poniedzialek gdzie w poniedzialek mialem ruszyc, no i mowi ze bedzie na wtorek, to mowie dobra poczekam, wtorek rano i czekam; 8-sma rano potem, 9,10,11,12,13,14, i zaczynam dzwonic do gosczia co jest grane a on ze nic nie moze zrobic ze mam sobie dzwonic do dhla, no myslalem ze kolesiowi przez ta sluchawke zapodam. wkoncu ja im zaplacilem 150eurasow
to oni sa zobowiazani aby wybierac takich przewoznikow ktorzy dostarczaja na czas.
a wkoncu pojechalem bez tych tablic bo ludzie tez nie beda czekac na mnie,a tablice dostarczono na trzeci dzien o godzinie 12-tej gdzie ja juz bulem w trasie. a opinie to same zaje...ste na ich stronie jak wyslalem swoja opinie i opisalem co i jak to nie wstawili tego na swojej stronie bo tylko zepsulo by im to renome,
a wiec tak ludzie uwazajcie na ta strone.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

150 euro w dup.....


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Zolte tablice niemieckie - koszt - Witam serdecznie! Czy ktos z Grupowiczow moglbym mi napisac ile aktualnie kosztuja niemieckie tablice wywozowe - z zoltym paskiem oraz... Forum samochodowe
niemieckie tablice z zoltym i czerwonym ... - witam Tak mnie cos naszlo po przeczytaniu paru ogloszen w ktorych hendlarze przekonuja, ze po zaplaceniu polskiego ubezpieczenia mozna jezdzic na... Forum samochodowe
Tablice niemieckie 5dniowe - dostepne w Polsce!! - jak w tytule, za kilka-kilkanaście dni będzie przedstawicielstwo firmy Niemieckiej w PL. Tablice z ubzepieczeniem i zieloną kartą ważne 5dni... Forum samochodowe
Niemieckie tablice i jazda po drogach - Słuchajcie, Kupiłem dzisiaj samochód, który przyjechał do Polski zza zachodniej granicy. Wszystkie opłaty zostały po prostu zrobione. Sam dziś... Forum samochodowe
Re: Żółte tablice wyjazdowe - http://www.ilawa.policja.gov.pl/wpr/index.php?id_category=329&el_id=4803 Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:14.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.