Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
04-26-2012, 16:26
Bennek Bennek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Pirat ma rację ten parkin przy alei Krakowskiej 42 jest najlepszy, dużo miejsc, gdzie można zaparkować, łatwość rezerwacji parkingu, a do tego super pomocna obsługa. Mi pomogli z rozładowanym akumulatorem w zimie, nie wiem ile by moje auto tam stało, gdyby nie oni.
 
06-14-2012, 07:08
motofankrk motofankrk jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

jak ja mam gdzieś zostawić auto to po pierwsze zależy mi na tym, żeby on był bezpieczny. Liczy się dla mnie też lokalizacja no i ceny. Przeszukałem wiele parkingów i najbardziej mi pasuje ten wspomniany wcześniej Park & Fly przy Krakowskiej. Fajna lokalizacja, przystępne ceny i ta pomocna obsługa też jak najbardziej na plus.
 
03-07-2013, 12:25
wariatka wariatka jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Zostawiłem już 3 razy na parkingu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i nigdy nie było żadnych problemów. Zwracam szczególną uwagę na bezpieczeństwo a parking ten wygląda na bardzo dobrze chroniony. Cenowo dla mnie rewelacja, sprawdzałam pierwszą stronę google i ten parking był najtańszy.
 
04-16-2013, 17:29
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Tutaj mogę się zgodzić,parking naprawdę jest bardzo drogi,z cenami wyraźnie przesadzono nie dbając o klientów,tylko o same wpływy do kasy. To ma chyba największe znaczenie...
 
04-28-2014, 02:33
SebaS SebaS jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Dla mnie natomiast najlepszy jest parking [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Sprawdziłem kilka okolicznych parkingów i ten wydaje mi się najbezpieczniejszy. Ceny są ok, a obsługa bardzo w porządku.
 
04-30-2014, 13:14
Pawel89 Pawel89 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

no w Gdańsku to samo... zresztą wszędzie jest problem z parkowaniem przy lotniskach. A jeśli źle zaparkujesz to zaraz znikąd pojawia się partol policji
 
05-12-2014, 15:59
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Racja,niemal przy każdym lotnisku natkniemy się na bardzo wysokie ceny,no ale nic dziwnego,przecież trzeba zarabiać na każdy możliwy sposób. Zawsze możemy podjechać na lotnisko taxówką
 
12-27-2014, 16:28
gregg99 gregg99 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Najczęściej korzystałem z parkingu w Raszynie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Naprawdę niskie ceny. Do lotniska transfer trwa 10-15 minut.
 
12-29-2014, 12:31
Isabell25 Isabell25 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Mieszkam w Trójmieście i bardzo się cieszę że tam nie mam takich problemów żeby zaparkować przy lotnisku


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
który parking przy lotnisku pyrzowice - Witam Potrzebuję zostawić auto niedaleko lotniska w Pyrzowicach na 8 dni. W końcu upragniony urlop :) Znalazłem kilka prywatnych parkingów.... Forum samochodowe
parkowanie motocykla na lotnisku Okęcie - Witam, W tym tygodniu będę leciał z Okęcia do Szczecina i z powrotem - cały dzień od rana do 22.00. Na lotnisko chcę dojechać motocyklem i... Forum motocyklistów
[DC] kolejny debil - Okęcie -> Kolumna Zygmunta = 6 min - Film kolejnego debila, dla ktorego przepisy nic nie znacza. Potrafi jedynie byc mistrzem wciskania gazu do dechy na pustych w nocy drogach w... Forum samochodowe
parking przy Muzeum Powstania Warszawskiego - Witam! Wybieram się do Warszawy z moim synem i chciałbym mu zafundować wizytę w Muzeum Powstania Warszawskiego. Z tego powodu mam pytanie do... Forum samochodowe
Dojazd na Okęcie od strony Lublina - Witam Pytanie: jak dojechać na lotnisko w miarę bezproblemowo, ok godziny 11-13, we wtorek, od strony Lublina. Znacie tez może jakiś tańszy... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 19:27.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.