Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
04-11-2012, 07:01
Cavallino
Gość
 
Domyślnie Odp: Tani nocleg Poznań


Użytkownik "mz" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości grup dyskusyjnych:

> O to mi mi chodzi. Zakładam, że nawet bardzo zmęczony dam radę przejechac
> kilka kilometrów poza Poznań krajową 11. Nie szukam noclegu w samym
> Poznaniu lecz poza nim przy DK 11.


Warto napisać w którym kierunku chyba? ;-)


 
04-11-2012, 07:21
mz
Gość
 
Domyślnie Re: Tani nocleg Poznań


Użytkownik "Cavallino" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości
news:4f852c30$0$26694$[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].. .
>
> Użytkownik "mz" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości grup dyskusyjnych:
>
>> O to mi mi chodzi. Zakładam, że nawet bardzo zmęczony dam radę przejechac
>> kilka kilometrów poza Poznań krajową 11. Nie szukam noclegu w samym Poznaniu
>> lecz poza nim przy DK 11.

>
> Warto napisać w którym kierunku chyba? ;-)
>
>

Myślałem, że ok 4 - 5 h jedzie sie tylko w jednym kierunku z Poznania DK11 ale
ok w kierunku północnym. Czyli na Kołobrzeg, Koszalin.

 
04-11-2012, 07:36
Cavallino
Gość
 
Domyślnie Odp: Tani nocleg Poznań


Użytkownik "mz" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości grup
dyskusyjnych:4f85311b$0$1309$65785112@news.neostra da.pl...
>
> Użytkownik "Cavallino" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości
> news:4f852c30$0$26694$[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].. .
>>
>> Użytkownik "mz" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości grup dyskusyjnych:
>>
>>> O to mi mi chodzi. Zakładam, że nawet bardzo zmęczony dam radę
>>> przejechac kilka kilometrów poza Poznań krajową 11. Nie szukam noclegu w
>>> samym Poznaniu lecz poza nim przy DK 11.

>>
>> Warto napisać w którym kierunku chyba? ;-)
>>
>>

> Myślałem, że ok 4 - 5 h jedzie sie tylko w jednym kierunku z Poznania DK11


Mylisz się, na Śląsk jedzie się dłużej.

> ale ok w kierunku północnym. Czyli na Kołobrzeg, Koszalin.


No to niestety nie pomogę, znam bardziej odwrotny kierunek.


 
06-23-2012, 20:21
Przemo Przemo jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja już od wielu lat korzystam z kwater prywatnych przy rondzie obornickim. Pokoje u małgosi. Czysto, tanio, wszędzie blisko i niesamowicie mili właściciele. Naprawdę rewelacja
To ich stronka [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Płace 50 zł za dobę, a co najważniejsze moje auto stoi na monitorowanym parkingu.
 
10-09-2012, 18:48
Toivo Toivo jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Przemysław Czaja Zobacz post
Witam.
Koledzy możecie polecić jakiś fajny a tani hostel w Poznaniu?
Najchętniej w okolicy Przeźmierowa.
a i owszem, ja mogę cos zaserwować: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] co prawda to poznan ale okolice cie interesujące. apartament, nie apartament ale spoko ceny no i warunki całkiem całkiem
 
11-05-2012, 10:10
marcinm marcinm jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Tani nocleg poznan

Witam!
Ja polecam noclegi u pani Honoraty na ul. Słomianej 14.
tanio, mila atmosfera, internet, blisko centrum ,jest gdzie parkowac bez oplat itd. 509-068-630 15 minut od lotniska.
 
05-23-2013, 20:29
7tomas7 7tomas7 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał marcinm Zobacz post
Witam!
Ja polecam noclegi u pani Honoraty na ul. Słomianej 14.
tanio, mila atmosfera, internet, blisko centrum ,jest gdzie parkowac bez oplat itd. 509-068-630 15 minut od lotniska.
HEHE. Też tam nocowałem, gdy byłem w trasie do Niemiec. Również mogę tylko polecić
 
09-04-2013, 08:17
gromulon1 gromulon1 jest off-line
Junior Member
 
Thumbs up

Ja mogę polecić hotel trochę na obrzeżu poznania, jest on tani i bardzo przyjemny. Mimo, że jest dalej od centrum dojechanie na stary rynek zajmuje maks 15 minut, bo komunikacja jest całkiem spoko. Obczaj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].
 
09-12-2013, 12:27
poznulon1 poznulon1 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jeżeli chodzi o tanie hotele w Poznaniu to niestety należy odjechać trochę od centru miasta, ponieważ tanio robi się dopiero na obrzeżach. Ale warto ponieważ hotele tam są o wiele lepsze i tanie. Ja się zatrzymuje w [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Jest tani i wygodny, a obsługa super dobra. Dojazd autem jest super łatwy
 
10-04-2013, 11:37
przek przek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

szukaj w hostelu, tam zawsze jest tanio


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Nocleg Białobrzegi, Grójec do Radomia - korzystał może ktoś z taniego do 30-50zl /os noclegu przy tej trasie wym. pokój 2os do 60-100zł niekoniecznie tv, fajnie gdyby była łazienka i... Forum samochodowe
Nocleg w okoliach Klagenfurtu - Witajcie Grupo Wybieram sie w sobote na wyczekane wakacje w Toskani. Tak w polowie drogi z Krakowa wypada sie gdzies zatrzymac na spanko, wiec... Forum samochodowe
Expo nocleg 12-14.02 - Witam szukam noclegu w Warszawie na Expo 12-14.02 i jakoś ciężko mi to idzie , bardzo proszę o pomoc ma ktoś jakieś sugestie? znacz hotel motel w... Forum motocyklistów
[OT] Nocleg w bieszczadach - Witam ! W mojej głowie zrodził się pomysł żeby jechać w czwartek wieczorem lub piątek na weekend w bieszczady, dlatego prośba: czy ktoś mógłby... Forum motocyklistów
[OT] Nocleg w bieszczadach - W wiadomości news:gao439$en1$1@news.onet.pl juniort <w.kluczewski@wp.pl> pisze: > W mojej głowie zrodził się pomysł żeby jechać w czwartek... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 03:08.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.