Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-13-2008, 07:44
Agent 0700
Gość
 
Domyślnie Poszukuję osoby, która jeździ Katowice-Siedlce(warszawa) lub okolice.

Witam

Potrzebuję coś przewieźć z Katowic do Siedlec. Lub chociaż w okolice
Siedlec - może być Warszawa.

Nie za darmo, nie za browara, ale za pieniądze i za browara :-)

Jeśli np. ktoś ma hak to dam przyczepkę.

Propozycje proszę na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdrawiam

Jacek




Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
szukam osoby/firmy ktora odbierze skuter z berlina - Witam, Szukam firmy/osoby najlepiej z woj. dolnośląskiego która będzie mogła odebrać skuter z berlina kolo lotniska Schönefeld. Czy zna ktoś... Forum motocyklistów
Kto chętny? Siedlce (okolice) -> Wrocław - Witam Będę jechał samochodem z dużą przyczepką z Siedlec do Wrocka. Mogę podrzucić jakiś towar (tam) lub osoby (tam i powrót). Termin? Do... Forum motocyklistów
Trasa Warszawa -> Wrocław (?) -> Drezno: która opcja najlepsza? - Witam, Mam pytanie do grupowiczów - praktyków, na wiosnę czeka mnie przejazd z Warszawy do Drezna, czy ktoś się orientuje w jaki sposób pokonać... Forum samochodowe
Poszukuję kontaktu do osoby zawiadującej lotniskiem w Ulężu - Witam, Czy orientuje się ktoś z grupowiczów i mógłby się podzielić kontaktem do osoby zawiadującej lotniskiem w Ulężu koło Ryk. -- Pozdr. ... Forum samochodowe
Katowice-Skoczow, ktora trasa lepsza? - Hej, prosze o rade, ktoredy lepiej jechac z Katowic do Skoczowa? Droga 81 jest krotsza, a S1 wydaje sie szybsza. Jak z remontami? Czy S1 od Bielska... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:09.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.