Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-01-2008, 19:33
FoxŁódź_nspam
Gość
 
Domyślnie Re: Muzyka w aucie. Ale tak trochę inaczej. ;)

>> Ja mam za to inne pytanie - czy zdarza Wam się za kółkiem śpiewać?

no ba! a można inaczej??? jak jadę sam, to na calego jak jadę z kimś..
to zależy z kim ;P

pozdr

Fox

--
FoxŁódź
Audi A6 V8 4.2
Honda Hornet 600
tel/sms: +48 501 033 258




Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
[WRC][INFO] Fajnie (troche inaczej niz standardowo) zaopatrzony sklep - Autoglym, Zymol, etc. - Wlasnie wrocilem z zakupow 'domowych' i przez lekki przypadek wlazlem z nudow do wynalazku o nazwie Halfords (akcja dzieje sie kolo Korony, sklep... Forum samochodowe
Profil opony: lepiej trochę za duży czy trochę za mały? - Cześć. Z dwojga złego, jak nie ma idealenj opony, to lepiej wybrać tę o trochę za dużym profilu, czy trochę za małym? orginalnie jest profil 0,65... Forum samochodowe
kwasaki muzyka - <http://www.youtube.com/watch?v=4GbLdmypMmU&NR=1> wpada w ucho :] -- WIADRO (SoldierAK) Hayabusa & Cygnus Forum motocyklistów
Re: Muzyka w aucie. Ale tak trochę inaczej. ;) - > a jasne że tak, tylko ludzie wokół dziwnie patrzą, ale co mi tam, niech > myślą że wariat ;-) > brat A ja myślałem ze w dobie powszechnych... Forum samochodowe
Re: Muzyka w aucie. Ale tak trochę inaczej. ;) - Danny nastukał(-a): > Dnia Thu, 1 May 2008 00:03:23 +0200, Kerry napisał(a): > > > >> Jakiś czas temu był wątek o muzę do auta. Ogólnie wyszło,... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 22:34.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.