Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
12-09-2009, 21:23
pytas
Gość
 
Domyślnie Czy Toyota corolla 1.6 z 2004 r moze byc na LPG?

Jak w koncu jest z tymi Toyotami Czy da się je przerobić na LPG czy nie.
Słyszałem że ASO Toyoty nie zaleca montażu LPG w Corollach. Czy ktoś ma z
tym doswiadczenia?


 
12-11-2009, 11:47
MotoCom MotoCom jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

W ASO wielu marek nie zaleca się instalacji gazowej,a ludzie jednak to robią i jakoś jeżdza. Gorzej jak potem wymieniają poszczególne elementy w silniku i dają za to po tysiąc zł. Ogólnie nie polecam gazu.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Toyota Corolla - za dużo oleju - Witajcie, W serwisie wlano za dużo oleju, na bagnecie jest jakieś 4mm ponad znacznik maksimum (sprawdzane po nocy, na zimnym silniku). Auto to... Forum samochodowe
Toyota Corolla Verso - wielkosc kol - Witam! Mam do Was pytanie, czy kola o wymiarach 195/50/15 , wchodza na na ten model toyoty, jakos nie moge znalezc, zeby byla jakas specyfikacja.... Forum samochodowe
Co wybrać? Toyota Corolla 2003-2004 kontra Ford Focus 2005-2006 (diesel, kombi) - Witam, Co wybrać? Zastanawiam się nad zakupem Forda Focusa diesel silnik 1.6 lub 2.0 litra rocznik ok. 2005-2006 lub Corolli z rocznika 2003-2004,... Forum samochodowe
honda civic czy toyota corolla - Witam; jeśli nowa Honda Civic kosztuje prawie dokladnie tyle samo co Toyota Corolla, to co należy wybrać? Pytam, bo mąż upiera się przy toyocie. ... Forum samochodowe
Toyota Corolla vs. Mazda 6 - Witajcie, Jeszcze kilka miesięcy temu w poszukiwaniu Toyoty Corolli kombi z rocznika 2003r. zawitałem tutaj. Niestety próby znalezienia dobrze... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 11:53.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.