Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
09-02-2009, 09:47
peggy_b peggy_b jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Nissan Primera i żarówki

szukam żarówek mijania i drogowych do Nissana Primery, nie bardzo już wiem które są H1 a które h7 i czy mam sama kupić, czy dać wolną rękę mechanikowi? tak samo szukam dobrej firmy akumulatora? Czy mechanik, taki dobry na Pradze, ma sam kupić, czy ja mam załatwić? Jak ja, to jakie są ceny i jakie najlepsze firmy, zwłaszcza żarówek??????
 
09-13-2009, 09:52
peggy_b peggy_b jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Czy żarówki Philipsa są lepsze od Osram?
 
09-14-2009, 05:49
MotoCom MotoCom jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Wg mnie lepsze sa philipsa. A co do montazu i kupn ato wszystko jest kwestia zaufanai do mechanika. Jezeli jestes przekonany ze kupi dobre zarówki to nei ma problemu.
 
09-19-2009, 18:13
peggy_b peggy_b jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

OoOO dzięki za informację, a co do mechanika, to zaufanie mam aż za wielkie, ale głupio tak totalnie sie nie orientowac - bo wtedy może mi wcisnąć cokolwiek, prawda?


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
naprawa ręcznego w Nissan Primera - Witam, na stacji kontroli pojazdów nie przepuścili mi Primery (2001 r.), bo ręczny nie trzymał na prawym tylnym kole. W warsztacie powiedzieli,... Forum samochodowe
Nissan Primera P11 G20 (2.0 benz) traci moc, dławi się - Za każdym razem, gdy wcisnę gaz w podłogę na 3, 4 i 5 biegu to auto zaczyna żwawo iść ale niestety w okolicach 3,5 tys do 4,5 tys bardzo zwalnia,... Forum samochodowe
nissan primera - warto? - hej. potrzebuje porady:) mogę kupić nissana primere p11, przed liftem, 98 rok, centralny, wspomaganie... brak klimy, 1.6, 160 kkm przebiegu ,... Forum samochodowe
Nissan Primera 1.9 DCI - opinie - Witam. Co sądzicie o tym Nissanie? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5357906 Przymierzam siędo kupna i ta oferta mnie zainteresowała ... Forum samochodowe
Nissan Primera P11 kombi 1.8 - opinie - Witam! Ogladalem sobie dzisiaj Nissana Primere 1.8 kombi z roku 2000... w sumie fajnie wygladajace auto. Ktos moze cos o tym powiedziec? Jak sie... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:09.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.