Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-22-2015, 18:39
patrykk84 patrykk84 jest off-line
Member
 
Domyślnie

Wypróbujcie sobie rankomat, oni mają najszybszą chyba obecnie porównywarkę. I nie wyłudzają danych osobowych.
 
03-10-2015, 08:30
amikax amikax jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tej porównywarce cen [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] a dzięki porównywaniu ofert można sporo zaoszczędzić czasu i pieniędzy.
Mój znajomy, co posiada komis mi ja polecił.
 
03-10-2015, 08:58
lawnesidol lawnesidol jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

faktycznie superpolisa.pl to dobra porównywarka
 
03-10-2015, 10:35
DobromirLled DobromirLled jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

nie mam zaufania do porównywarek, mam wrażenie, że coś tam małymi literkami jest dopisane
 
03-10-2015, 20:08
trixo00 trixo00 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

ja słyszałem, że w link4 teraz jest najtaniej ale już sam głupieję, cały czas to się wszystko zmienia.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie tanie OC? ja wam powiem bo się obeznałem - NIE musicie mieć silnika 1.0 i wieku powyżej 26-28 lat żeby mieć tanie OC. WYSTARCZY TROCHĘ POKOMBINOWAĆ Za moją hondę accord 2.0... Forum samochodowe
gdzie tanie zimówki? - chcę kupić 4 opony zimowe do matiza a ponieważ to już sprzęt dość zdewastowany (miał być zmieniany ze dwa lata temu ale nadal jeździ) chce te opony... Forum samochodowe
Gdzie tanie ubezpieczenie dla 23-latka? - Ma ktoś jakieś doświadczenia z OC (i ew. AC) dla bezdzietnego 23-latka? W której ubezpieczalni ceny wychodzą najniższe? Korzystałem z porównujących... Forum samochodowe
gdzie tanie noclegi Francja - Witam! Koledzy wybieram się do Francji i mam pytanie, czy jest jakaś sieć hoteli dla kierowców jeśli tak to proszę o nazwę. Pozdrawiam Wiesław Forum samochodowe
Gdzie tanie opony na necie - Chodzi mi o nowe R15 185/60 Proszęo linka do sklepu gdzie to kupię tanio,moze byc barum lub cos taniego a nienajgorszego w cenie 100 -150 zl Fox. Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 22:47.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.