Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
01-22-2014, 11:38
krakauto krakauto jest off-line
Member
 
Domyślnie Tłumik w częściach - o co kaman?

Panowie - zamawialiście kiedykolwiek tłumik z netu?
Czy to, że ten tłumik jest podzielony na części wiąże się z jakimiś dużymi kosztami?
Mechanik weźmie więcej?
 
01-23-2014, 19:10
Grzesiek Grzesiek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Całkowicie odwrotnie to interpretujesz, wygląda to inaczej. To właśnie wtedy gdy tłumik jest w jednym kawałku, to pojawiają się dodatkowe koszty.
A z internetu opłaca się zamawiać - te 30% idzie zaoszczędzić w stosunku do sklepów na mieście, oczywiście zakładając, że kupisz jakąś pewną markę, a nie szajs.
 
01-24-2014, 11:36
krakauto krakauto jest off-line
Member
 
Domyślnie

W takim razie proszę o jakieś sugestie - jakiego producenta tłumik kupić i na co szczególnie powinienem zwracać uwagę? Czy jakieś konkretne parametry mają znaczenie. Czy brać pod uwagę zamienniki, czy wyłącznie oryginalne części? Producenci z Polski czy zza granicy?
 
01-27-2014, 20:41
Grzesiek Grzesiek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Nie podałeś marki samochodu. Nie pod każde auto będzie oryginał, zamienniki tak, po prostu musisz sprawdzić jakość rozwiązania.
Wchodzisz po prostu pod markę swojego auta - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i szukasz konkretnie swojego modelu.
Pojemność silnika, rocznika. Tłumik podzielony na części. To wszystko - nic więcej wiedzieć nie musisz.
 
01-28-2014, 11:26
krakauto krakauto jest off-line
Member
 
Domyślnie

Mam mój model - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Przy pozycji 'Rura kolektorowa" mam napisane "Brak w ofercie - zadzwoń i zapytaj o zamiennik - tel. 32 4530714" Tylko skąd mam mieć pewność, że jakimś tam zamiennik będzie dobry? Bo z tego rozumiem, że to już nie będzie rozwiązanie od Ferroz, tak?
 
01-29-2014, 20:46
Grzesiek Grzesiek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jeśli to będzie zamiennik to na pewno powiedzą ci konkretnie od kogo będzie on pochodził. Nie sądzę, żeby firma współpracowała z leszczami.
Skoro dbają o jakość swoich tłumików to tym bardziej nie powinno odwalać kaszany wybierając firmę, która będzie im dostarczała zamienniki, prawda?
 
01-30-2014, 11:30
krakauto krakauto jest off-line
Member
 
Domyślnie

Zamówiłem już wczoraj wieczorem. Mam do poniedziałku mieć całość u siebie.
Ostatecznie wszystko będzie marki Ferroz - po wymianie przyjdzie czas na jakieś oceny. Na razie najważniejsze, że udało się zamknąć temat - zbyt długo się to ciągnęło. Już powinienem to wymienić.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gładko sunąć po nierównościach - Użytkownik "Robert Rędziak" <rekin@gm.wkurw.org> napisał w > On Wed, 18 May 2011 17:19:28 +0200, J.F. > <jfox_xnospamx@poczta.onet.pl> wrote: >>... Forum samochodowe
geometria - ściaganie na nierównościach - Witam serdecznie. > po wymianie opon na letnie pojawił sie następujący problem: > kierownica nawet na niewielkich nierównościach drogi dość mocno... Forum samochodowe
o co kaman?et 43, et35 ??? - > 6Jx14 ET 43 dokładnie takie były montowane fabrycznie dziękuje, Mirek Forum samochodowe
O co kaman z dymkiem? - Ogladam sobie jutuba i widze dziwna rzecz. Mianowicie straszne dymki niektore maszyny puszczaja - wina pustych puszek? ... Forum motocyklistów
Tarcze hamulcowe - o co kaman? - Dlaczego tarcze hamulcowe do motocykli mają popierdolone ceny? Klocki do motoru sa w podobnej cenie do klocków samochodowych. Tymczasem tarcze to... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:47.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.