Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
10-23-2012, 13:52
SCOW SCOW jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Odszkodowanie za wypadek

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprawach związanych z odszkodowaniami.
Jeśli miałeś wypadek samochodowy, motocyklowy lub jako pieszy, należy Ci się odszkodowanie!

Pomożemy walczyć Ci o Twoje prawa.
 
11-23-2012, 07:53
m3e30 m3e30 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

poczytaj[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
11-24-2012, 19:16
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Hmm tzn że oferujecie ubezpieczenie NNW czy np. będziecie mnie też reprezentować w sądzie jak będę walczyć o odszkodowanie? To zasadnicza różnica moim zdaniem...

_____________________
Już są nowe [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez pimpurdan : 11-24-2012 o 19:22
 
11-24-2012, 21:18
Weronika Weronika jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie odszkodowanie za złe oznakowanie drogi

Latem ubiegłego roku mój facet namówił mnie bym powiozła nas na wczasy nad polskie morze. To była moja pierwsza trasa zaraz po otrzymaniu prawa jazdy. Jadąc z Częstochowy droga była świetna niestety na wysokości Kowala rozpętało się piekło. Pioruny waliły na okrągło, połamane gałęzie, facet chciał mi zabrać kierownice ale walczyłam. We Włocławku zaczął się potop i na wysokości supermarketów wpadłam na nieoznakowaną wysepkę którą znad lustra wody nie było widać. Dwie opony, dwie alufelgi do wywalenia. Po zjechaniu na chodnik mąż wezwał policję, która zanim zaczęliśmy mówić co i gdzie już dobrze wiedziała co się stało. "Miała pani szczęście bo tu nawet ciężarówki urywają koła". Po chwili słychać było jak kolejne auto uderzyło kołami o krawężnik wysepki. Po spisaniu nie wiadomo czego, bez żadnego potwierdzenia co i jak wezwaliśmy z Assistance holownika i w drogę powrotną do Częstochowy, na szczęście mieliśmy drugi komplet zimówek więc założyliśmy na tył i tym razem mąż kierował nad morze. Powiadomiliśmy naszego ubezpieczyciela, ale on chciał kasować z autocasco więc zainteresowaliśmy się wykonawcy remontowanego odcinka który zrobił złe oznakowanie. Wykonawca był ubezpieczony w Warcie na kwotę powyżej 4000 zł ! Moją szkodę wyceniono na 800 zł więc sprawa wróciła do firmy remontującą drogę. Trwało to pół roku, mnóstwo telefonów, ale się udało.
 
12-05-2012, 15:20
Jmodo Jmodo jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Owszem są firmy "pomagające" uzyskać odszkodowanie, ale słyszałem o przypadkach, że kasują 60 a nawet 80% kwoty odszkodowania - to co to jest niby za pomoc????????

Na favore.pl można znaleźć kancelarie prawne od tzw. spraw procesowych czyli np. wypadkowych i raczej nie kasują aż takich prowizji.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
09-06-2013, 09:10
Janek87 Janek87 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Niektóre firmy ubezpieczeniowe oferują też odszkodowania, jak jest się sprawcą. Ale z takim odszkodowaniem, jest trochę zabawy. Słyszałem, że pomocna może być opinia, jaką wystawi [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] zraz po wypadku, czy też opinia świadków. W trudnych przypadkach taka firma do roszczeń może się przydać.
 
09-08-2013, 08:14
Owell22 Owell22 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jeszcze policja ma decydujące zdanie po wypadku. Mi kiedyś pomagała ta firma - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] oczywiście, mogą też pomóc stwierdzić co się stało, ale głównie w ich zakresie obowiązków jest udzielenie szybkiej pomocy i ewentualnie holowania. Dużo zależy, czy jesteśmy sprawcą, czy poszkodowanym.
 
11-19-2013, 10:35
Majo Majo jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

moim zdaniemtrzeba korezystac ze spacjelisty jak sprawa prosta nie jest, samemu trudno wygrac


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Odszkodowanie z UFG - Użytkownik "Pawel" <listy@prezydent.pl> napisał w wiadomości news:20746539.Wu0ZDxNQJh@Gentoo... > Brawo. Winne było (jest) PTU. > Nie przekazali... Forum samochodowe
Wypadek a odszkodowanie.... - Dnia Wed, 13 Apr 2011 18:29:05 +0200, Jarek S. napisał(a): > zajścia tylko zgłosiła się tam później i sama. Jakie kroki należy podjąć w > tej... Forum samochodowe
Wypadek na kursie kat. A - odszkodowanie? - Witam wszystkich! Półtora tygodnia temu, moja dziewczyna podczas 2 godziny kursu upadła tak niefortunnie, że Honda przygniotła jej stopę. Wieczorem... Forum motocyklistów
Wypadek a odszkodowanie NW - Witam. Otoz spotkal mnie nieszczesliwy wypadek na motorze. Przyjmijmy ze tak to wygladalo: Jechalem wraz z kolega jako pasazer na zxr6(motor... Forum motocyklistów
Wypadek-odszkodowanie poza zniszczonym samochodem? - Witam! Sytuacja jest taka; 5 osób szukając pracy jedzie autem i dochodzi do zderzenia z winy osoby trzeciej-auto zniszczone/stare auto za 4-5tyś.... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:00.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.