Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
04-27-2011, 07:21
cygan cygan jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Auto zastępcze z OC

Miałem stłuczkę i szukam sobie po forach. Ktoś wie z czym to się je? Korzystał ktoś kiedyś?
 
04-27-2011, 10:49
stefanoo stefanoo jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

ale chodzi o to że miałeś stłuczke autem zastępczym?? czy miałeś stłuczke swoim autem i chciałbyś dostać auto zastępcze?? wyjaśnij prosze kolego
 
05-17-2011, 09:09
cygan cygan jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Miałem stłuczkę swoim autem i poszukiwałem auta zastępczego.
 
05-18-2011, 09:11
volver volver jest off-line
Member
 
Domyślnie

A jak masz to zapisane w polisie? Przysługuje Ci auto zastepcze?
 
05-23-2011, 14:30
cygan cygan jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

No chyba każdemu wg polskiego prawa przysługuje auto zastępcze jak ktos spowodował mu szkodę. Nie muszę żadnych zapisów w polisie.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
słuczka, auto do działalnosci a auto zastępcze - Witam, dzisiaj babka puknela mnie na parkingu, auto na chodzie, ale na kilka dni do ASO wyląduje (wymiana drzwi etc) była policja (na jej... Forum samochodowe
Auto zastępcze na czas naprawy - Miałem drobną kolizję. Auto poszło do naprawy. Sprawca się przyznał i nie robił problemów. Ubezpieczyciel sprawcy (PZU) też nie robił problemów... Forum samochodowe
Hyundai - czy daja auto zastepcze na czas naprawy gwarancyjnej? - Hej Pytanie: Czy Hyundai (czy moze bardziej ASO pod patronatem Hyundaia) daje auta zastepcze na czas naprawy gwarancyjnej? Orientuje sie ktos... Forum samochodowe
Jak znaleść stację kontroli FSD01? Zastępcze nr VIN... - Witam! Temat wygląda tak: Kupiłem jakiś czas temu autko (terenowe za grosze więc wszystkiego nie sprawdziłem) pojeździłem kilka mc i musiałem... Forum samochodowe
a zrobie z siebie idiote - popsułem kable do odpalania auto-auto - Wystarczy zrobić tak: Pomylić plusa i minusa w 2 samochodzie, podłączyć (bardzo, bardzo bardzo się iskrzy). jakąś sekunde później jest po... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 14:33.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.