Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-13-2012, 10:50
as.adamczyk as.adamczyk jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Firma mi-trans

Jak w temacie. Ciekaw jestem czy ktoś miał do czynienia z tą firmą (MI-TRANS). Czy może ktoś jeździł w tej firmie? Są wypłacalni?


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
(po)chwała dla > firma-cyklon < - Siema, nawiązując do wątku w którym pytałem o kask po różnych opiniach, przymiarkach itp. "testach" wybrałem Nolana N43 Air. Szukając dobrej... Forum motocyklistów
Trans... - ....alp... ;) Siema, wczoraj mój kumpel odebrał wymarzonego sprzęta, czyli Transalpa '02 XL 650V w głębokiej czerni. Powiem szczerze, że tak... Forum motocyklistów
prostowniki firmy Trans Hurt - witam, czy ktos z szanownych grupowiczow uzywa/uzywal prostownika firmy TransHurt ? tutaj link do ich oferty: http://42.pl/u/193m czy... Forum samochodowe
Firma sprowadzajšca moto z USA - Witam, czy może ktoœ polecić takš firmę (najchętniej z Warszawy lub okolic) która sprowadza nie tylko choppery z USA. Pzdr, Miki Forum motocyklistów
Firma spedycyjna - Niemcy - Witam, jaką firmę spedycyjną polecacie/kożystaliście - odbiór auta z Bremerhaven (Niemcy). Na googlach jest tego sporo i nie bardzo wiem która... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:44.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.