Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
05-16-2012, 16:03
Gorzky
Gość
 
Domyślnie Szukam Drag Stara 1100 (gdzie najpewniej)?

Zdecydowałem się na Drag Stara 1100, ale mam wrażenie, że wszystkiewymiotło z rynku, albo nie pojawiają się w miejscach typu serwisy ogłoszeniowe moto. Wszystkie które znajduje, mają zawrotne ceny około20 tyś, a mnie kusi coś do wartości od 11 do 15 tysięcy i ... nic!znalazłem może 2 sztuki ... tragedia... może ktoś naprowadzi mnie na pewne miejsca, sklepy czy znajomych, którzy chcą sprzedać ten motorek?

Gorzky
 
05-17-2012, 10:06
kenajad
Gość
 
Domyślnie Re: Szukam Drag Stara 1100 (gdzie najpewniej)?

Znajomy z Kołobrzegu chce sprzedać Drag Stara. Jeśli jesteś
zainteresowany podaję maila damiangres(małpa)wp.pl Stan bez
niespodzianek - znam moto.
pozdrav
--
kenajad

On 16 Maj, 18:03, Gorzky <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> wrote:
> Zdecydowałem się na Drag Stara 1100, ale mam wrażenie, że wszystkie wymiotło z rynku, albo nie pojawiają się w miejscach typu serwisy ogłoszeniowe moto. Wszystkie które znajduje, mają zawrotne ceny około 20 tyś, a mnie kusi coś do wartości od 11 do 15 tysięcy i ... nic! znalazłem może 2 sztuki ... tragedia... może ktoś naprowadzi mnie na pewne miejsca, sklepy czy znajomych, którzy chcą sprzedać ten motorek?
>
> Gorzky


 
05-17-2012, 10:11
kenajad
Gość
 
Domyślnie Re: Szukam Drag Stara 1100 (gdzie najpewniej)?

On 16 Maj, 18:03, Gorzky <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> wrote:
> Zdecydowałem się na Drag Stara 1100, ale mam wrażenie, że wszystkie wymiotło z rynku, albo nie pojawiają się w miejscach typu serwisy ogłoszeniowe moto. Wszystkie które znajduje, mają zawrotne ceny około 20 tyś, a mnie kusi coś do wartości od 11 do 15 tysięcy i ... nic! znalazłem może 2 sztuki ... tragedia... może ktoś naprowadzi mnie na pewne miejsca, sklepy czy znajomych, którzy chcą sprzedać ten motorek?
>
> Gorzky


Znajomy z Kołobrzegu ma do sprzedania. W razie zainteresowania podaję
maila: damiangres(małpa)wp.pl
pozdrav
--
kenajad
 
05-18-2012, 06:46
Gorzky
Gość
 
Domyślnie Re: Szukam Drag Stara 1100 (gdzie najpewniej)?

W dniu czwartek, 17 maja 2012 12:06:51 UTC+2 użytkownik kenajad napisał:
> Znajomy z Kołobrzegu chce sprzedać Drag Stara. Jeśli jesteś
> zainteresowany podaję maila damiangres(małpa)wp.pl Stan bez
> niespodzianek - znam moto.
> pozdrav
> --
> kenajad
>


dzięki za polecenie! napisze na pewno w weekend na spokojnie


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
SZUKAM -KUBKI ZEGARÓW DO ZEPHYR 1100 92. - misiekwce pisze: > Jak w temacie - POMOŻECIE ? Pomozemy -- Arni Toruń '84 Honda CB 650 SC "Jaszczomb" '91 Volvo 940 D24TIC + '88... Forum motocyklistów
drag star do oceny - Witam, http://allegro.pl/item1126080747_yamaha_xvs_650_drag_star_v_star_sprawdz.html moĹźe ktoś coś napisać dobrego/złego nt powyĹźszej... Forum motocyklistów
spam - sprzedam yamaha XVS 1100 drag star - Jak w temacie - zadbana, czarna, rocznik 2003, przebieg 34k, sprowadzona z Belgii 3 lata temu, jestem pierwszym właścicielem w Polsce.... Forum motocyklistów
BMW 1100 RT szukam kogoś z takim sprzętem mam pytania - Jak w temacie od pól roku posiadam BMW 1100 RT i mam kilka pytań odnośnie eksploatacji tego motorka. Proszę kolegów, koleżanki o kontakt. ... Forum motocyklistów
FJ 1100 czy 1200 na RATBIKE / DRAG??? - Witam! Tak mi sie nudzą seryjne motory i wolnego czasu też jakoś za dużo... Postanowiłem zrobic sobie RAT bike. Na to akurat nadaje sie chyba każde... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 19:18.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.